Sznurowany piercing-gorset to ostatni krzyk mody! FAJNE CZY ODPYCHAJĄCE?

Choć spanie w takiej ozdobie na pewno nie jest łatwe, zwolenników kolczykowego gorsetu wciąż przybywa.
Sznurowany piercing-gorset to ostatni krzyk mody! FAJNE CZY ODPYCHAJĄCE?
07.05.2011

Możemy już zapomnieć o tatuażach, kolczykach w pępku, czy wypełnianiu biustu silikonem. Takie formy modyfikacji ciała są już dawno niemodne. Teraz prawdziwym hitem jest… sznurowany gorset z kolczyków. Te są przytwierdzone do skóry pleców lub szyi, a następnie połączone barwną tasiemką. I choć spanie w takiej ozdobie na pewno nie jest łatwe, zwolenników gorsetu wciąż przybywa.

gorset z kolczyków

Kosmetyczki, które robią na ciałach klientów takie gorsety, mają jednak na ten temat inne zdanie, niż doktorzy. – Gorset z kolczyków nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia – mówi 25-letnia Laura Hunt, która zajmuje się piercingiem na co dzień. – Jedyną wadą zabiegu wydaje się być to, że jest dość bolesny. Niektórzy nie wytrzymują tego bólu i rezygnują. Nie brakuje jednak osób zdeterminowanych, które ulegają tej szalonej modzie. Moim zdaniem efekt końcowy wart jest poświęceń – dodaje.

A dla Was gorset wygląda zjawiskowo czy wręcz odwrotnie – odpychająco?

gorset z kolczyków

Zobacz także:

Osama bin Laden: Jakim był mężem i ojcem? (WSTRZĄSAJĄCE FAKTY)

Czy można kochać człowieka, którego nienawidzi cały świat?

Muszle klozetowe zamiast krzeseł, pisuary jako talerze… Oto chińska restauracja, która przypomina toaletę – OBRZYDLIWE!

Zamówione przez klientów lody zostają uformowane w jednoznacznie kojarzący się zawijas…

gorset z kolczyków

Lekarze ostrzegają jednak przed efektami ubocznymi kolczykowego gorsetu. – Nie mogę uwierzyć, że ludziom podoba się coś takiego – mówi doktor Kevin Hancock i dodaje: – Gorset wygląda efektownie tylko przez kilka tygodni. Potem skóra się rozciąga, pojawiają się blizny i czerwone guzki.

Zdaniem Hancocka noszenie takiej ozdoby musi być poza tym bardzo bolesne i prowadzić do licznych skórnych infekcji. – To tylko czasowa moda. Szybko przeminie, więc nie warto jej ulegać – podkreśla lekarz.

Komentarze (160)

Ocena: 4.99 / 5
Paula (Ocena: 4) 30.05.2015 15:53
Mi się nawet podoba ale nie zdołała bym się na to zgodzić przemuc nawet fajny pomysł ale chyba wolała bym kolczyk w wardze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2013 07:51
nie kręci mnie to.To jest głupie
odpowiedz
Damon (Ocena: 5) 27.12.2012 15:02
O gustach się nie dyskutuje. Na co dzień pracuję w studiu, dużo osób wykonuje te gorsety, ból można porównać do pobrania krwi, ale wszystko zależy od grubości skóry i odporności na ból. Gorset z kolczyków ze stali chirurgicznej (tylko takie się stosuje do gorsetu), nie ma szans przyjęcia się i ciało te kolczyki po prostu wypcha, natomiast na stałe też można, ale muszą to być wyłącznie kolczyki z bioplastu. Pozdrawiam ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2012 23:44
zajebiste ja bym sobie zrobiła tylko mam mi by nie pozwoliła a wygląda to bajecznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 19:24
ja własnie bede robiła. ale z boku. piekne to jest i taka czarno- zielono- rozowa tasiemka;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo