PSYCHOZABAWA: Co oznacza kształt Twoich ust?

Ich wygląd powie wszystko o Twojej osobowości. Wyczytasz z nich cechy charakteru oraz poznasz swoje przyszłe losy.
PSYCHOZABAWA: Co oznacza kształt Twoich ust?
07.05.2011

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek o czym mówi kształt twoich ust? Nie od dziś wiadomo przecież, że wygląd zewnętrzny ma bardzo duży związek z cechami charakteru i temperamentem człowieka. Wąskie, wydęte, szerokie lub małe... w każdym z tych kształtów zapisana jest inna historia.

Spójrz więc na swoje usta i dowiedz się kim jesteś!

kirsten dunst

Wąskie usta: Kirsten Dunst

Kobiety o cienkich wargach zwykle posiadaj bardzo dużą empatię względem otoczenia. Są wrażliwe na krzywdę innych. Zawsze starają się pomagać potrzebującym. Osoby takie mają również bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, dzięki czemu potrafią przewidzieć wiele wydarzeń. Czasem jednak bywają nieco nieśmiałe i zbyt zamknięte w sobie, co utrudnia im kontakty z otoczeniem. Dodatkowo, osoby o małych i zaciśniętych wargach mogą uchodzić w oczach innych, za ludzi surowych i nieprzystępnych egocentryków. Zwykle jednak po bliższym poznaniu wszyscy zmieniają zdanie.

Kosmetyczna wskazówka: Cienkie, wąskie wargi nie znoszą ciemnych kolorów szminki. Najlepiej wyglądają w przezroczystych błyszczykach i jasnych odcieniach pomadki.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Facebook to największe w historii narzędzie szpiegowskie!

Portale społecznościowe to największe i najbardziej szczegółowe bazy danych o ludziach i ich kontaktach towarzyskich. Strach ich używać!

Ogromne kolczyki na twarzy, wszczepiane pod skórę przedmioty… ZOBACZ, JAK MOŻNA SIĘ SKUTECZNIE OSZPECIĆ!

Prezentujemy galerię dla osób o mocnych nerwach!

julia roberts

Szerokie wargi: Julia Roberts

Wiele kobiet nie lubi swoich szerokich ust. Warto jednak pamiętać, że osoby posiadające taki właśnie kształt warg, postrzegane są przez otoczenie bardzo pozytywnie. Poza tym takie usta kojarzą się z bardzo delikatną, dziewczęcą urodą takich celebrytek, jak Julia Roberts czy Anne Hathaway. Kobiety o takich wargach najczęściej są bardzo energiczne i pogodne, a w życiu śmiało stają naprzeciw problemom. Usta od ucha do ucha to przede wszystkim oznaka determinacji, profesjonalizmu i przede wszystkim szczerego uśmiech i przyjaznego nastawienia do innych ludzi. Dzięki dużemu gronu znajomych, osoby o takim kształcie ust nie powinny obawiać się o swoją przyszłość.

Kosmetyczna wskazówka: Aby uniknąć dodatkowego poszerzania swoich ust, postaw na naturalne kolory szminki i błyszczyka, unikaj mocnych, nasyconych barw. Postaw raczej na nawilżenie i odpowiednią ochronę.

angelina jolie

Usta pełne: Angelina Jolie

Pełne usta to marzenie każdej kobiety. To właśnie taki kształt najbardziej podoba się facetom. Wydęte i pełne seksapilu przyciągają spojrzenia nie tylko zachwyconych mężczyzn, lecz także zazdrosnych kobiet. Nie bez powodu takie usta kojarzą się właśnie z erotyką. Kobiety posiadające pełne wargi są zwykle pewne siebie, odważne a zarazem wrażliwe i bardzo czułe. To idealne kochanki, które zawsze wiedzą, czego pragną najbardziej. Osoby takie są również bardzo towarzyskie, a najważniejsza w życiu jest dla nich miłość, dla której są w stanie poświęcić nawet swoją pracę i błyskotliwą karierę.

Kosmetyczna wskazówka: Pełnych, wydętych ust nie należy obrysowywać konturówką, można w ten sposób uzyskać bardzo komiczny efekt. Wiele osób może pomyśleć również, że dostałaś alergii.

vanessa paradise

Usta małe: Vanessa Paradise

Posiadaczki małych ust to osoby bardzo ambitne i świadome swoich życiowych celów. Posiadają cechy bardzo cenione przez wszystkich pracodawców. Przede wszystkim są wytrwałe i łatwo przyswajają sobie nowe umiejętności. Warto również zwrócić uwagę na to, w którą stronę odchylają się twoje usta. Jeżeli przypominają one swoim kształtem serce i naturalnie wyginają się do góry to z pewnością jesteś osobą ekspresyjną, niezależną, z radością podchodzącą do życia. Kiedy przypominają one raczej podkówkę to oznaka inteligencji, błyskotliwości i dystansu do świata.

Kosmetyczna wskazówka: Takim ustom najlepiej pasują wszelkie perłowe nuty. Ich kształt warto natomiast korygować konturówką o naturalnym odcieniu.

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2012 18:40
hehe dziewczyny zazdroszcza angelinie tu wlasnie o tym pisza ze facetom sie podobaja a kobiety zazdroszcza ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 22:48
Tutaj wpisz treść komentarza do PSYCHOZABAWA: Co oznacza kształt Twoich ust?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 14:34
'sztuczne usta ma' jezu dziewczyny jak jestescie takie zazdrosne to sobie botox jebnijcie w wary, angelina ma naturalne takie usta.. zazdrosne pindy;) ps. tez jestem kobieta;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 12:13
a mi się zgadza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 12:52
mam waskie i gów.... się z tego zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie