Siłownia dla nudystów - OHYDA?

W czasie treningu wymagany jest tylko ręcznik, który należy pod siebie podłożyć, by za bardzo się nie ślizgać...
Siłownia dla nudystów - OHYDA?
02.05.2011

Sezon wakacyjny zbliża się coraz większymi krokami, więc czas pomyśleć o tym, jak będziemy się prezentować na plaży. W tym celu najlepiej udać się na siłownię i rozpocząć intensywny trening. Jeśli jednak w ubraniu czujecie się skrępowane i lubicie na bieżąco oglądać efekty waszego wysiłku, powinnyście się wybrać do hiszpańskiego miasta Arrigorriaga.

To właśnie tam działa siłownia, w której można ćwiczyć zupełnie nago.Właściciel przyznaje, że w ostatnim czasie liczba klientów mocno spadła, więc należało wprowadzić innowacyjne rozwiązania. Faktycznie, to mu się udało. Z ankiet przeprowadzonych na grupie nudystów okazało się, że aż 90 proc. z nich chętnie trenowałoby bez jakiegokolwiek okrycia.

Choć krytycy pomysłu twierdzą, że tego typu urozmaicenia wpłyną negatywnie na bezpieczeństwo korzystania z siłowni i nie są zbyt higieniczne, to jednak wszystko wskazuje na to, że pomysł się przyjął. Odważnych klientów nie brakuje.

Dotychczasowi, którzy nie mają ochoty na oglądanie nagich ciał nie kryją jednak niezadowolenia. - Wymagali od nas czystych ręczników, butów i tym podobnych rzeczy, a teraz sam boję się wsiąść na rowerek treningowy, bo nigdy nie wiem co na nim znajdę - mówi jeden z nich.No cóż, wszystkim nie dogodzi się nigdy, ale na myśl o ociekających potem sprzętach robi nam się słabo.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Najdziwniejsze pamiątki związane ze ślubem Kate i Williama: Tipsy, lodówka, sztuczny pierścionek

Jeśli marzy Ci się lalka Mini Kate, koniecznie poproś swoich londyńskich znajomych o zrobienie zakupów na ostatnią chwilę.

Kobiety tak naprawdę uwielbiają prać i prasować! Prace w domu to dla nas niezła rozrywka...

Większość pań nie zamierza dzielić się tymi obowiązkami z partnerem. Dlaczego?

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2011 13:08
hahaha i te czarne buty tego kolesia! hahahahha ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 15:04
Papilocie, pisze się OCHYDA, nie OHYDA. Z przedszkola jesteście, czy co?!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 10:27
o fuuu ;|
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 19:33
a żeby tylko potem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 15:15
a ja byłam na takiej siłowni, fakt ze nieoglada sie dobrze grubych facetów i bab ale sa tez przystojniacy , od razu ma sie ochote na co nieco :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo