Najdziwniejsze pamiątki związane ze ślubem Kate i Williama: Tipsy, lodówka, sztuczny pierścionek

Jeśli marzy Ci się lalka Mini Kate, koniecznie poproś swoich londyńskich znajomych o zrobienie zakupów na ostatnią chwilę.
Najdziwniejsze pamiątki związane ze ślubem Kate i Williama: Tipsy, lodówka, sztuczny pierścionek
28.04.2011

Ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej to nie lada wydarzenie. Nic więc dziwnego, że na ulicach Londynu zaroiło się od straganiarzy, upatrujących w zbliżającej się wielkimi krokami (tak, tak, to już jutro!) ceremonii sposobu na szybki i dobry biznes. Już za kilka funtów można kupić kubek z wizerunkiem młodej pary, kuchenny fartuszek, ręcznik do rąk, talerzyk, a nawet... okazjonalną foremkę do posypywania cappuccino czekoladą.

Z pamiątkowym przemysłem gadżeciarskim, który rozkwitł w tempie błyskawicznym na Wyspach wiąże się jednak sporo absurdów... Oto i one!

pamiątki ślub kate i williama

Manicure na cześć Kate i Willa

Ulubiony książę brytyjczyków i wybranka jego serca zdaniem niektórych zasługują na uczczenie ich wielkiego dnia wyjątkowymi tipsami. Niestety, jak podają brytyjskie gazety brukowe, w jedynym sklepie z pamiątkami, który miał je w swojej ofercie, zapasy zostały wyczerpane!

pamiątki ślub kate i williama

Lalka Barbie o twarzy Kate

Jest okropna! I bardzo kosztowna - jeden egzemplarz kosztuje prawie 600 złotych. Ale cena nie jest efektem wyjątkowego surowca, ale faktu iż edycja jest mocno limitowana. Lalek wyprodukowano bowiem zaledwie 5 tysięcy i już prawie wszystkie są w rękach swych nabywców.

pamiątki ślub kate i williama

Sztuczne klejnoty

Każda z nas może choć przez chwilę poczuć się jak księżna, wkładając na palec królewski pierścień wykonany z... plastyku. Kiczowatą replikę można nabyć w kilku sklepach internetowych za około 79 złotych.

pamiątki ślub kate i williama

Książę w gorące wodzie kąpany

A właściwie... naparzany! Oryginalne, urocze i bardzo zabawne saszetki z herbatą to niewielki wydatek (cały zestaw Kate lub Willa kosztuje tylko 25 złotych), a ile radości! Brytyjczycy oszaleli na ich punkcie! PS: Wypada spożywać tylko o 17.!

pamiątki ślub kate i williama

Lodówka z wizerunkiem pary w skali 1:1

Słynne zdjęcie autorstwa Mario Testino obiegło cały swiat, by spocząć na... lodówce.

pamiątki ślub kate i williama

Kubek z młodszym bratem

To okolicznościowy kubek wykonany z białej porcelany. Posiada pozłacane elementy i niezwykle bogate kolorowe ornamenty. Na odwrocie wykaligrafowane hasło mówiące o tym, że to najbardziej romantyczny związek w historii. Tradycyjnie są też zdjęcia pary młodej. I to właśnie ten szczegół wzbudza największe emocje.Na fotografii widzimy bowiem Harry'ego, młodszego brata Williama z charakterystycznymi rudymi włosami. Podpisany jest jako Will, więc wydaje się, że to tylko kwestia pomylonego zdjęcia. Niektórzy twierdzą jednak, że to specjalny zabieg. Takich kubków, kubeczków i filiżanek są na rynku tysiące, a ten model przynajmniej czymś się wyróżnia.

pamiątki ślub kate i williama

Piwo "Kiss me Kate"

Nikt Cię nie zaprosił na królewski ślub? Wznieś toast kuflem wyjątkowego trunku - piwa "Pocałuj mnie, Kate", stworzonego przez Castle Rock Brewery w Nottingham. Nam najbardziej podoba się etykietka - bardziej pasująca do słodkiej oranżady.

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 00:21
O Boże!!!!!!!!! Ta herbata wymiata, ale wszystko jest przepięknie kiczowate :D A lalka barbie ma w sobie wszystkie przeciwności Kate xD Brawo za oryginalność i..... pomysłowość! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 00:19
O Boże!!!!!!!!!! Ta herbata wymiata, ale wszystko jest przepięknie kiczowate xD A ta lalka została wykonana jak mniemam ze wszystkimi przeciwnościami Kate :P Brawo za pomysłowość i oryginalność... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 20:14
to maleńka ta lodówka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 10:58
te pamiątki to przesada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2011 23:35
najlepsza jest na herbata :D jakby w jakuzzi siedział :D :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo