Gejowska parka nie ma wymarzonego synka, więc wychowuje LALKĘ: Ta farsa trwa już 21 lat!

„Synek” podróżuje z nimi po świecie, bywa w najlepszych restauracjach, a w teatrze zajmuje osobne miejsce!
Gejowska parka nie ma wymarzonego synka, więc wychowuje LALKĘ: Ta farsa trwa już 21 lat!
21.04.2011

Ta dziwna historia zaczęła się dość niewinnie. Kiedy dwaj geje z Ameryki, Mark Kierby i A.J. Sapolnick, przechadzali się po paryskim pchlim targu, na jednym ze stoisk natknęli się na brudną, malutką laleczkę. – Zapłaciliśmy za nią kilka dolarów. Była zaniedbana i nie miała żadnego ubranka. Zabraliśmy ją do pokoju hotelowego, umyliśmy. Tak zaczęło się nasze życie rodzinne – opowiada z rozczuleniem Mark.

lalka

Mały Digby bywa ze swoimi „tatusiami” w najlepszych restauracjach i teatrach, a nawet podróżuje z nimi po różnych zakątkach świata. – Uważamy Digby'ego za osobę z plastiku, a nie za lalkę. Kiedy jedziemy za granicę, Digby ma w samolocie osobne miejsce – opowiada Mark i dodaje z irytacją: – Kiedyś w Egipcie funkcjonariusz straży granicznej chciał odłączyć jego głowę, ale nie pozwoliliśmy na to. Nigdy nie dopuścimy do tego, żeby go rozebrano na części. To by była wielka trauma. A poza tym trudno byłoby go złożyć z powrotem.

lalka

Maja Zielińska

Zobacz także:

Oto najdroższa kawa na świecie! Wydobywa się ją z odchodów zwierzęcych!

Kilogram specjału kosztuje ponad tysiąc euro - KULINARNE DZIWACTWO na miarę miarę jedzenia myszy!

TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?

Rozwiązanie w sam raz dla tych, którzy wierzą w miłość aż po grób!

 

lalka

To jednak nie wszystko. Lalka nosi również biżuterię i markowe ubrania, szyte specjalnie dla niej. W swojej kolekcji stylowych dodatków ma nawet zegarek od Cartiera!

Mark i A.J. doszli także do wniosku, że Digby powinien poznawać znanych ludzi, dlatego zabrali go na obiad do księżnej Sarah, byłej synowej Elżbiety II!

lalka

Początkowo chcieliśmy adoptować dziecko, ale gdy natknęliśmy się na Digby'ego uznaliśmy, że lepiej mieć dziecko, które nie koliduje z naszym społecznym życiem – tłumaczy A.J. Od tamtej pory szczęśliwa trójka jest praktycznie nierozłączna – nawet w nocy lalka śpi z nimi w jednym łóżku.

lalka

W tym tygodniu Digby obchodzi 21 urodziny. Zapewne „tatusiowie” wyprawią mu huczne przyjęcie i obsypią licznymi prezentami. Kto wie, może nawet księżniczka Sarah dostąpi tego zaszczytu i zostanie zaproszona na ucztę?

Komentarze (80)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 19:02
Żal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 13:01
Uważam, ze to jak najbardziej ok, dopiero by każdy gadał, gdyby zaadaptowali prawdziwe dziecko. A tak mają swoją lalkę, nikomu nic złego nie robią. I zgadzam się, z tym,że lepiej prawdziwemu dziecku byłoby u takich gejów niż w jakiejś patologicznej rodzinie lub w domu dziecka. Byłam niedawno za granicą i tam nikogo nie dziwi czarny, biały, żółty, czy gej albo les. Tylko Polska jest taka zacofana i rasistowska.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2011 00:01
hahahahhahahahhahah drugie zdjęcie ahhahahaha!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 11:30
Dziwacy z masą kasy, a niech się bawią co komu to przeszkadza ;).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 10:41
Skąd oni tacy bogaci o.O?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo