Co nosimy w torebkach? Śmieci, resztki jedzenia, zużyte chusteczki- FUJ!

Kobiety przyznają się, że tygodniami potrafią nosić w swoich torbach puste opakowania, stare herbatniki i zużyte chusteczki.
Co nosimy w torebkach? Śmieci, resztki jedzenia, zużyte chusteczki- FUJ!
17.04.2011

Żadna kobieta nie wyobraża sobie życia bez torebki. Może przecież pomieścić w niej cały swój świat, który zawsze i wszędzie zabiera ze sobą. Jednak jak naprawdę wygląda jej zawartość i co kobiety w niej ukrywają?

Przeciętna damska torebka waży około dwa kilogramy. Kobiety noszą w niej dosłownie wszystko, klucze, portfel, telefon komórkowy, kosmetyki i żywność. Faceci często śmieją się z nas, że nie potrafimy w niej nic znaleźć.

Okazuje się jednak, że mężczyźni mają nieco racji. Kobiety to niezłe bałaganiary. W ich torebkach mieści się bowiem masa śmieci i zupełnie niepotrzebnych przedmiotów. To przez to ważą one kilogramy i tak trudno jest nam wydobyć z nich cokolwiek!

Kobiety przyznają się, że tygodniami potrafią nosić w swoich torbach puste opakowania, stare herbatniki i zużyte chusteczki. Porządki robią najczęściej co pięć miesięcy, wyrzucając wtedy górę śmieci.

Większość pań uważa również, że byłoby im wstyd, gdyby ktoś zajrzał do środka ich torby!

Karina Hefner

Zobacz także:

Napompowane usta, wydęte buziaczki, silikonowe dzióbki: SŁITAŚNE FOCIE opanowały internet!

Zobacz, do czego może doprowadzić brak umiaru w poprawianiu urody…

SZOK! Dyrektorka szkoły występowała w filmach pornograficznych!

Podobno chciała dorobić sobie do pensji...

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 00:18
ja nosze chusteczki zużyte chusteczki...;P czasem się jeszcze przydają ... haha.... i pełno papierków po batonach różnego rodzaju aha i pełno kartek... nie wiem po co ale mam zawsze jakieś 3-4 kartki.....i inne ale już bardziej pożyteczne rzeczy.... raz poszłam do sklepu i taki wstyd bo zaczęła piszczeć braka gdy wychodziłam ze skepu i co musiałam iść z panem ochroniarzem.... przekopali mi prawie całą torebkę... jakiego wstydu się najDŁAM!!! okazało sie ze papierek po twixie piszczał..... na szczęście był to sklep z sprzętem agd i rtv więc mni puścili wolno:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 16:32
ZA PRZEPROSZENIEM G... PRAWDA... W MOJEJ TOREBCE ZAWSZE PANUJE PORZĄDEK.. NIE NOSZĘ PRZY SOBIE ANI ŚMIECI, ANI RESZTEK JEDZENIA, ANI ZUŻYTYCH CHUSTECZEK.. CODZIENNIE ROBIĘ W TORBIE PORZĄDEK.. WIĘC NIE WSZYSTKIE NOSIMY TO W TOREBKACH.. TYM, CO NOSZĄ WSPÓŁCZUJĘ..-,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 14:34
He Moja torba koniecznie musi być wielka i czysta, żadnych śmieci, papierków a tym bardziej kilku dniowego i sfermentowanego jedzenia, natomiast w swojej TORBIE mam dosłownie wszystko xD telefon, portfel, klucze, kosmetyczkę z moimi lekami, a jeszcze większą z samymi kosmetykami moimi i synka, zawsze 3p chusteczek, paczkę chusteczek nawilżających do tego ubranka na zmianę dla mojego trzy letniego synka, jakieś jego ulubione zabawki, ukochana przytulanka, smoczek no i oczywiście pełno słodyczy i kilka butelek z piciem, mam wszystko poukładane więc nigdy nie mam problemu żeby coś znaleźć nawet mój synek i Narzeczony :) Pozdrawiam wszystkie kobietki które mają porządki w swoich torbach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 13:37
no wiadomo jakiś papierek się tam może znależć no ale jak ktoś ma taki syf że się szczury mogą zalegnąć to wiadomo jaki syf musi mieć w domu skoro nie ma porzadku w torebce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 00:04
ja czasami mam w swojej taki bajzel.. ale jedzenia raczej nie nosze, papierki są, chusteczki są. Ale opróżniam ją raz na 2 tyg. kiedyś jak pracowałam w innym mieście to był taki wymóg że przed wyjściem z pracy ochorona sprawdzała torebki, no i ochroniarz kazał że mam wysypać zawartość. Był szokowany tym co zobaczył, ponieważ miałam mase różnych rzeczy potrzebnych do przedtrwania : chusteczki, kremy do rak do twarzy, papierosy, długopis, szminke,dokumenty, portwel, gumki, batony... od tego czasu już nie przeszukiwał gruntownie torebki z uwagi na to też ze w tedy zostawiłam niezły syf, ponieważ roisło się w torebce od kruszek, papierków :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo