TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?

Rozwiązanie w sam raz dla tych, którzy wierzą w miłość aż po grób!
TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?
19.04.2011

Może być ze złota, srebra, platyny czy tytanu. Zdobiona kamieniami, rzeźbiona, grawerowana... Obrączka to nieodłączny element każdego ślubu. Wkładana na palec małżonków staje się niezwykłym symbolem wielkiej miłości.

tatuaż

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Napompowane usta, wydęte buziaczki, silikonowe dziubki: SŁITAŚNE FOCIE opanowały internet!

Zobacz, do czego może doprowadzić brak umiaru w poprawianiu urody…

SZOK! Dyrektorka szkoły występowała w filmach pornograficznych!

Podobno chciała dorobić sobie do pensji...

 

tatuaż

A co Wy sądzicie o takich ślubnych ozdobach? Jak myślicie, czy taki pomysł mógłby przyjąć się w Polsce? I co na to wszystko powiedziałby ksiądz udzielający ślubu?

 

tatuaż

Wygląd ślubnych obrączek może być naprawdę różnorodny. Jedni wybierają styl klasyczny, a drudzy wolą bardziej nowoczesne trendy. Niektóre pary rezygnują wręcz z tradycyjnych metalowych krążków na rzecz obrączki-tatuażu!

Moda na noszenie takich niecodziennych ozdób rozpowszechniona została przez celebrytów. Wiele gwiazd szklanego ekranu decyduje się właśnie na taki symbol swojej miłości. Nie znaczy to jednak, że również i zwykli ludzie nie mogą zrobić sobie na palcu takiej oryginalnej ozdoby.

tatuaż

Młodzi ludzie robiąc sobie tatuaż w kształcie obrączki, chcą tym samym podkreślić swoje zaangażowanie i przywiązanie do ukochanej osoby. Wiele par uważa również, że jest to idealny sposób na to, aby ten jedyny w swoim rodzaju symbol miłości zawsze mieć przy sobie. Wytatuowanej obrączki nie da się przecież zgubić!

Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne dla tych wszystkich osób, które pracują w zawodach, wymagających ciągłego zdejmowania obrączki. Ozdoba taka na pewno przypadłaby zatem do gustu wielu lekarzom, mechanikom czy zawodowym sportowcom. Jest to również świetna opcja, dla tych których odstraszają wysokie ceny szlachetnych kruszców. Wytatuowanie obrączki okazuje się bowiem dużo tańsze.

tatuaż

Niestety, istnieją również wady tego typu ozdób. Po pierwsze, sam zabieg tatuowania jest dosyć bolesny. Palce człowieka są bardzo unerwione, dlatego każde, nawet najmniejsze ukłucie, może być dosyć dotkliwie odczuwalne. Oczywistą wadą jest również to, że tatuaż wykonuje się na stałe. W razie rozwodu czy większej sprzeczki nie będzie więc tak łatwo zapomnieć o dawnej miłości. Aby pozbyć się tatuażu konieczne będą długie i skomplikowane zabiegi laserowe. Jednak istnieje również zupełnie odwrotny problem. Obrączka-tatuaż może po pewnym czasie nieco się zetrzeć i stracić swój dawny urok. W takim wypadku konieczne będzie poddanie się kolejnemu bolesnemu zabiegowi, który poprawi jakość naszej obrączki.

Polecane wideo

Komentarze (46)
Ocena: 4.91 / 5
gość (Ocena: 1) 06.09.2018 17:10
A przepraszam, moze źle interpretuje zalozenia slubu, ale czy to tez nie jest cos, co obiecujemy sobie na stale?;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 19:06
Sora ale "czy warto ryzykować " To uczucie to...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2014 19:05
Nawet spoko ale jak się rozstaną to kieeepsko
odpowiedz
Pleban (Ocena: 5) 04.04.2013 06:22
Jeztem za.te tatuaże które tu są przedstawione sa brzydkie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 21:19
Tutaj wpisz treść komentarza do TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie