Coraz młodsze dzieci interesują się seksem - naśladują dorosłych, szybciej dojrzewają!

Przepełniona erotyką współczesna kultura "zmusza" dzieci do szybkiego dojrzewania.
Coraz młodsze dzieci interesują się seksem - naśladują dorosłych, szybciej dojrzewają!
16.04.2011

Nasza współczesna kultura przepełniona jest seksem. Na każdym kroku napotykamy reklamy, filmy czy zdjęcia zawierające w sobie wyraźnie erotyczne podteksty. Wielcy celebryci, projektanci mody, twórcy teledysków i filmów, aby sprzedać swój produkt bardzo często odwołują się właśnie do tej najbardziej intymnej sfery naszego życia.

Seks przestaje być tym samym tematem tabu. Co więcej, dostęp do erotycznej tematyki mają wszyscy, w tym także młodzież i małe dzieci.

Jak twierdzi większość rodziców, dzieci są po prostu "zmuszane" do szybkiego dojrzewania. W ciągu dnia wiele stacji emituje programy przesycone seksem. dzieci wciąż oglądają programy o tematyce erotycznej, które puszczane są coraz częściej przed godziną 21.

Duży problem stanowią również wszystkie filmiki i zdjęcia przeznaczone specjalnie na komórkę, które młodzi ludzie mogą przecież ściągnąć sobie bez żadnego problemu. seksem ocieka także wiele witryn sklepowych, mnóstwo ulicznych reklam.

Jak twierdzą specjaliści, przesycony seksem i wulgarnością współczesny świat może odbić się bardzo niekorzystnie na psychice młodych ludzi. dzieci za szybko zdobywają wiedzę na pewne delikatne tematy. Ucząc się dopiero pewnych wartości, poszukiwania własnej tożsamości, często ulegają niewłaściwym wzorcom, które wciąż serwuje im telewizja i reklama.

Nie od dziś wiadomo, że dziecko chłonie wszystkie wiadomości, jak gąbka. Kiedy więc na każdym kroku spotyka się z erotyką, jego seksualność zaczyna rozwijać się wcześniej niż powinna. Ponadto, niewłaściwe autorytety mogą wypaczyć jego osobowość i wpłynąć bardzo niekorzystnie na dalsze życie!

Karina Hefner

Zobacz także:

Przerobił swoje biuro na... łazienkę lalki Barbie! (Pokój z marzeń każdej małej dziewczynki?)

Kilkulatkom na pewno by się spodobało, ale co na to jego przełożeni?

Najbardziej zepsuty nastolatek w Wielkiej Brytanii? James Warren dostaje wszystko, czego sobie zażyczy!

Nie musi nic robić - mama wysyła go na wakacje, kupuje ubrania, a nawet... wyciska pryszcze! CHORA RELACJA!

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 17:34
mnie chodzi o reklamy na necie a nie w tv od nich szału idzie dostać co właczam stronke reklama wyskakuje... chcą reklamy maja tv od tego.... a propo polsatu to niech bierze przyklad z 1 programu gdzie reklamy sie puszcza przed filmem lub programem i po zakonczeniu a nie w trakcie trwania filmu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 10:55
na koniec świata już się nie da bo niestety cała planeta jest zepsuta ludzka głupotą....te reklamy powinni wogóle zlikwidować bo działaja mi na nerwy co właczam strone reklama no idzie szału dostać.... a takie erotyczne reklamy to już wogóle nie powinny być
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2011 10:41
powiem tak.moja siostra cioteczna jedna i druga czestograją na komputerze .Nagle przed oczyma wyskakuja im np reklamy "zarejestruj się na portalu erotyczni.pl a w ciagu kilku minut poznasz kilku seks partnerów",alebo cos w stylu" chcesz mnie pznać kliknij tutaj" no i reklamy z kobietami pół gołymi,faceci z golymi klatami.jenda ma 5 lat i sie jeszcse tym nie interesi ale druga 9 latka powoli widze ogarnia co to znaczy.Cały czas mowi o całowaniu o tym ze w filmach dorosli sie dotykają całują i chlopak wchodzi na dziewczyne.Raj dla pedofolow niedługo bedzie.Bo takie dzieciaki małolaty same bedą ciekawe tego i bedą wskakiwac do łóżka.Albo bedą uwazaly to za zabawę...troche to przerazające.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2011 20:53
To straszne po prostu. Normalnie trzeba by było dziecko wywieźć na koniec świata i jak w średniowieczu wychowywać, ażeby ten współczesny świat go nie zniszczył...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2011 14:32
i tak niestety niedługo może być.... bd taki małe coś raczkować i wołać piz i ch.... no bo przecie rodzice muszą od pierwszego roczku tłumaczyć dzieciom co to znaczy sex....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie