Polaków nie stać na oszczędzanie! Nie potrafimy odłóżyć nawet 50 złotych!

Coraz więcej naszych rodaków rezygnuje z naprawdę wielu przyjemności.
Polaków nie stać na oszczędzanie! Nie potrafimy odłóżyć nawet 50 złotych!
02.04.2011

Rosnące bezrobocie, brak pracy i coraz wyższe ceny wszystkich produktów sprawiają, że Polacy stają się coraz biedniejsi. Zarabiając bardzo niewiele, nie potrafimy zaoszczędzić żadnych pieniędzy. Odłożenie chociażby 50 złotych miesięcznie sprawia nam naprawdę bardzo dużą trudność.

Z powodu braku pieniędzy musimy rezygnować z wielu przyjemności. Coraz rzadziej planujemy więc wakacje, kupno nowego samochodu czy też zakup towarów luksusowych.

Najgorsze jednak, że Polaków coraz częściej nie stać na zakup lekarstw. Powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach staje się także rezygnowanie z płatnych studiów czy też kursów doszkalających.

Na czym jeszcze starają się zaoszczędzić nasi rodacy? Większość z nas uważa, że pewne zyski może przynieść rzucenie palenia bądź też powstrzymanie się od kupowania alkoholu. Niektórzy oszczędzają również na rachunkach, używają mniej wody i prądy.

Efektywność tych wszystkich działań okazuje się jednak bardzo mała. Wielu Polaków, mimo usilnych starań, nadal bowiem nie stać na podstawowe środki do życia.

Karina Hefner

Zobacz także:

Facebookowe dramaty: Portal wpędza w ciężką depresję coraz więcej młodych ludzi!

U wielu młodych ludzi korzystających z portali społecznościowych stwierdzono bardzo głębokie stany depresyjne.

Jan Paweł II, Jerzy Owsiak i Kuba Wojewódzki – oto autorytety młodych Polaków!

Kogo jeszcze podziwia młodzież z naszego kraju?

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2011 14:59
pewnie wyjsc na ulice przed cały rzad polski i tak długo strajkować aż tym politycznym błaznom się litr oleju z napisem" rozum" do mózgu wleje:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2011 09:19
bo nic nie robimy zgadzamy się na wszystko głodujemy i stajemy się bezdomni bo nie stać an nic nas powinniśmy zrobić tak jak w Egipcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 14:53
ktoś powiedział ze jest mało miejsc do pracy......mojego ojca wywalili z pracy bo dla firmy w której pracował powstała jakaś niemiecka konkurencja. wywalono przecież nie tylko jego....teraz jeszcze będą zwalniać ludzi pracujących na poczcie (po co?) wszystkich wywalają z roboty czy są w polce jakieś polskie firmy?? te obco krajowe poza tym mało dają.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2011 08:42
no ciekawe ciekawe... niemożliwe... i co panowie w rządzie? trzęsiecie dupami na myśl o wyborach? przyszedł czas weryfikacji! ceny rosną zarobki nie, a nawet maleją. pracy nie ma a jeśli już to najwięcej na umowy zlecenie (tymczasowe) gdy mogą wywalić cię po miesiącu czy nawet 2 tygodniach! koszmar.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2011 12:46
a ja się pytam, NA CO DO CHOLERY idą nasze podatki???
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo