CIĘŻKI JEST LOS KASJERKI: Złośliwi klienci wciąż poniżają bezbronne pracownice hipermarketów!

Pracownicy kas nie mogą nic z tym zrobić, wciąż muszą się tylko miło uśmiechać.
CIĘŻKI JEST LOS KASJERKI: Złośliwi klienci wciąż poniżają bezbronne pracownice hipermarketów!
25.03.2011

Klienci robiący zakupy w supermarketach coraz częściej uważają, że wszystko im wolno. Pozbawieni jakichkolwiek zahamowań, wyładowują swoje codzienne stresy i frustracje na niewinnych kasjerkach.

Z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród pracowników kas wynika, że ich największym problemem nie są wcale sadystyczni kierownicy, ale właśnie klienci sklepu. Osoby robiące zakupy często wyżywają się na bezbronnych pracownikach. Kasjerzy są obrażani, poganiani, traktowani z góry, a nawet popychani czy bici.

Klienci często uważają, że przy kasach siedzą jedynie Osoby niewykształcone, bezmyślne, i że można je do woli obrażać. Jak mówią sami kasjerzy, często można usłyszeć, że się jest nieukiem, że zajmuje komuś miejsce pracy, bo klientowi nie zgadza się cena, bo kupił nie to, co chciał. My nie możemy wchodzić w dyskusję, musimy wręcz łagodzić sytuację. A to nie spływa po człowieku, można się naprawdę załamać.

Zdenerwowanych kasjerów najbardziej stresuje to, że nie mogą oni nikomu zwrócić uwagi. Chcąc utrzymać swoją pracę, cały czas muszą zachowywać zimną krew i nie wchodzić w żadne dyskusje z konsumentami. Taka sytuacja odbija się bardzo negatywnie na ich zdrowiu psychicznym. Wciąż poniżani i ktytykowani bardzo często popadają w depresję...

Karina Hefner

Zobacz także:

KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!

Jedna z tych kobiet ma 26 lat, inna 56 lat, wśród nich jest również... Kate Moss! ZGADNIJ, KTO JEST KIM!

Okazuje się, że piękne nogi i pośladki można mieć w każdym wieku, trzeba tylko właściwie się o nie troszczyć!

Komentarze (84)

Ocena: 5 / 5
dora (Ocena: 5) 12.09.2013 18:22
ja niestety natknęłam się na bardzo nie miłą kasjerki w biedronce, mój synek który dopiero co skończył dwa latka siedział grzecznie w wózku i tyle że po prostu kilka razy popiskiwał (on to traktuje jak zabawę), oczywiście próbowałam go uciszać ale to jeszcze małe dziecko. A pani w kasie opierniczyła mnie i kazała mi uciszyć dziecko bo ona tu przecież pracuje z pieniędzmi, powiedziałam jej że jak problemy z pracą z pieniędzmi to niech zmieni pracę. Zawsze jak mi maluch tak w sklepie popiskiwał to kasjerki obracały to w żart i zagadywały malucha a ta wariatka pretensje miała i powiedziała że z takimi dziećmi to się nie chodzi do sklepu, totalna wariatka. jak mozna tak klienta potraktować, tym bardziej że mówię maluch nie robił nic złego, kilka razy pisnął w radości. Oczywiście zgłosiłam to kierowniczce bo nie pozwole by moje dzieci były wyzywane od bachorów. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2011 13:11
Sam kiedyś pracowalem w markecie to wiem jak to jest. Zdarzal się czasem chamski klient tyle że jeśli nie miał racji to ja też umiałem gębę otworzyć. Fakt miałem ten "luksus" - nie siedziałem nigdy na kasie. Może to i dobrze bo jakbym robił za kasjera to pewnie niejeden raz bym takiemu chamowi przypier....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2011 17:21
Na mnie pewna pani wyładowała się bo ... zapomniała sobie zważyć owoce. To z kosmosu mam na nie kod ściągnąć?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2011 00:18
jak dla mnie to powinni ci pracownicy mieć prawo do obrony przed takimi idiotami. człowiek nie może być traktowany jak rzecz. każdy ma takie samo prawo i nic nie powinno tego zmienić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2011 12:04
nie no lepiej zapierdalać na budowie po 12 godzin od poniedzialku do soboty za 2 tysiace i smiac sie z ludzi ktozy siedzia na kasie ?? a co jest w tym złego?? jak wan nie pasuje to prosze isc do skelpiku obok i pładcie 3 razy wiecej za zakupy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo