Indie – fabryka "europejskich" dzieci. Kupowanie niemowląt staje się coraz popularniejsze!

W Indiach rynek surogacji rozwija się w najlepsze! Kobiety wynajmują swoje macice za grosze!
Indie – fabryka "europejskich" dzieci. Kupowanie niemowląt staje się coraz popularniejsze!
25.03.2011

Zastanawialiście się kiedykolwiek do czego zdolne są małżeństwa, które nie mogą mieć własnych dzieci? W ostatnich latach bardzo popularnym zjawiskiem stało się kupowanie niemowląt od kobiet pochodzących z dalekich, orientalnych krajów.

I tak na przykład w Norwegii, gdzie zakazana jest surogacja oraz dawstwo komórek jajowych zanotowano ostatnio znaczny wzrost liczby dzieci urodzonych przez mieszkanki Dalekiego Wschodu.

W Indiach rynek surogacji rozwija się w najlepsze, a analitycy tego kraju oceniają, że w 2012 roku płodność będzie warta w tym państwie już 13 miliardów koron!

Mieszkanki Indii okazują się dla Europejczyków "doskonałym rozwiązaniem". Kupowanie dzieci w tym kraju nie zawsze jednak kończy się pomyślnie. Ambasada Norwegii już wielokrotnie uznała bowiem, że złamane zostało prawo. To wielki dramat dla rodziców, kiedy takim noworodkom urzędnicy nie chcą przyznać paszportów.

Rodzice jednak są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby tylko posiadać swoje długo wyczekiwane maleństwo...

Karina Hefner

Zobacz także:

KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!

Jedna z tych kobiet ma 26 lat, inna 56 lat, wśród nich jest również... Kate Moss! ZGADNIJ, KTO JEST KIM!

Okazuje się, że piękne nogi i pośladki można mieć w każdym wieku, trzeba tylko właściwie się o nie troszczyć!

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 20:27
na początku po obejrzeniu jednego dokumentalnego filmu wyciągnęłam z niego tylko jeden wniosek "handel ludźmi"... Zainspirowało mnie to do napisania referatu na konferencje... Gdy zajęłam się tym tematem bliżej i głębiej tzn po przeczytaniu chyba z 30 artykułów prasowych , kilku artykułów naukowych i obejrzeniu jeszcze kilku innych filmów. Stwierdzam, że łatwo jest oskarżać ... ale trudnej nam jest zrozumieć innego człowieka... Po zbadaniu tego głębiej nie zmieniam zdania, że jest to handel ludźmi ale też teraz bardziej rozumiem kobiety, które wynajmują swoje macice. Pewna surogatka w klinice w Anand powiedziała do lekarza, że zostać surogatka bo jej mąż zarabia 50 $na miesiąc i wszystko przepija a ona pracując w 3 domach jako sprzątaczka i zarabia 12$ a ma 3 dzieci do wykarmienia. Gdy dzieci wołały jeść a ona już nic nie miała w domu dawała im wodę, gdy dalej chciały jeść opowiadała im historię, gdy dalej wołały łamała patyk na 3 części i kazała i ssać go, gdy i to nie pomagało biła je tak mocno by bardo płakały i ze zmęcznia płaczem mogły zasnąć i zapomnieć o głodzie....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 15:26
A adopcja? Tyle dzieci ma cierpieć, a inne się rodzić bez sensu? Po co zwiększać liczbę, skoro jest jeszcze tyle "wolnych" dzieci czekających na kochający dom?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 16:00
Jak się dzieci mieć nie może a bardzo chce to niech zaadoptują. Wiele dzieci czeka na adopcję. Poza tym wg. mnie nie powinno się eksperymentować z in vitro itd. A to wszystko tylko dla tego, że jakieś małżeństwo ma kaprys, że muszą mieć dziecko, nie nie patrząc w jaki sposób.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 16:21
nie dość, że mają problemy z poczeciem dziecka, to jeszcze problemy z prawem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 16:20
to prawda, osoby ktore nie moga miec dzieci naprawdę są bardzo zdesperowani, czasami takie maleństwo z Indii to dla nich jedyne rozwiazanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie