Ilu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego? STATYSTYKI (Sprawdza się?)

Średnio każda z pań pocałuje 22 mężczyzn, zwiąże się z 4 facetami i 5 razy będzie miała złamane serce zanim spotka swoją prawdziwą miłość. Co więcej?!
Ilu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego? STATYSTYKI (Sprawdza się?)
18.03.2011

Poszukiwania ukochanej osoby, idealnego partnera na całe życie wcale nie są takie proste. Jak donosi The Daily Express, każda kobieta na świecie zanim znajdzie tego jedynego, pocałuje średnio 22 różnych mężczyzn, zwiąże się z 4 facetami i aż 5 razy będzie miała złamane serce.

Kolejne dane okazują się równie szokujące. Według statystyk, panie na drodze do swojej idealnej miłości wylądują 6 razy w łóżku z nieznajomym i 4 razy zostaną zdradzone. Co ciekawe, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kobieta jednego ze swoich życiowych partnerów pozna przez Internet. Nowym znajomościom sprzyjają również wakacyjne podróże. Podczas urlopu każdą z pań poderwie średnio 3 facetów.

Dane jednego z brytyjskich portali randkowych pokazują również, że jedna na pięć kobiet doczeka się dziecka zanim zwiąże się z tym właściwym facetem.

Jak statystyki te przedstawiają się natomiast jeżeli weźmiemy pod uwagę mężczyzn? Faceci, poszukując swojej żony, również muszą nieco się "natrudzić". Średnio każdy z nich, zanim znajdzie tą jedyną będzie całował się z 23 dziewczynami i przeżyje 10 przelotnych, jednodniowych zauroczeń, które skończą się w łóżku!

Czy Waszym zdaniem takie statystyki są w ogóle prawdopodobne?

Karina Hefner

Zobacz także:

Analfabeci są wśród nas! Nastolatki nie rozumieją ulotek, nie potrafią wypełniać prostych formularzy!

Co piąty 15-latek nie rozumie takich tekstów, jak instrukcja obsługi czy przepisy ruchu drogowego...

Rewolucyjny bank spermy: Pozwala swoim klientkom na kupno nasienia od sobowtórów gwiazd!

Kolor oczu, włosów, wzrost... Takie cechy można wybrać dla swojego dziecka korzystając z banku nasienia. Dlaczego więc nie upodobnić go do kogoś sławnego?

Komentarze (156)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2015 14:25
Rozstanie boli…kto przeżył ten wie. Mi pomogła Pani ze strony urokmilosny24.pl – dzięki niej odzyskałam ukochanego i nadzieję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 00:59
20 lat: pocałowanych (po długich kalkulacjach)- 10, 4 z nich w łóżku, 2 związki...wciaż szukam:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2011 15:34
z 2 pocałowanym jestem już 2 lata i jest nam dobrze:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 20:33
18 lat, 9 pocałowanych, 1 krótki nieudany związek, dziewica. :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 21:44
jak tak czytam, to ja nadrabiam statystyki ;))) ale jak ide z psem to mamy statystycznie po trzy nogi, takie te całe cyferki są.. ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo