KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!

Historia podobna do afery sprzed dwóch lat, kiedy to modelki Ralpha Laurena miały talie węższe od głów!
KOLEJNE WPADKI GRAFIKÓW: Modelki Victoria's Secret nienormalnie odchudzone w Photoshopie!
22.03.2011

The Daily Mail” informuje o najnowszej aferze, która rozpętała się w amerykańskim świecie mody kilka dni temu. Sprawcą całego zamieszania okazała się znana firma produkująca luksusową damską odzież oraz bieliznę - Victoria's Secret.

W najnowszym katalogu produktów  marki, graficy jednej z modelek zapomnieli wkleić ramię, a drugiej nie tylko znacznie odchudzili uda, ale także nadali im dziwaczny kształt.

 – Gołym okiem widać, że uda modelki reklamującej plażowy kombinezon, są przesadnie chude i nienaturalnie wklęsłe po wewnętrznej stronie – twierdzą zgodnie styliści. Serwis thegloss.com pyta z kolei: - Kiedy duże marki, takie jak Victoria’s Secret zrozumieją, że nienaturalne odchudzanie modelek w programie graficznym jest odpychające i wcale nie zachęca do kupowania ich produktów?

Z podobnymi zarzutami spotkał się dwa lata temu dom mody Ralpha Laurena, który wyprodukował kilka kampanii z ekstremalnie wychudzonymi modelkami. Ciała kobiet były przerobione w Photoshopie do tego stopnia, że na większości zdjęć ich głowy były… szersze od talii!

Co myślicie o tej dziwnej modzie na promowanie anoreksji? Czy znane firmy odzieżowe faktycznie uważają, że ich produkt lepiej wygląda na wychudzonym ciele, czy też chcą po prostu zrobić wokół siebie szum medialny?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Przestępca czy bohater? NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O TAJEMNICZEJ POSTACI

Od kilku dni w całej Polsce pojawiają się donosy o owianej sekretami istocie, która sprząta wszelkie szumowiny. Polacy boją się wychodzić po zmroku z domów. Niektórzy twierdzą, że to może być Batman.

Jak kupować w second handach?

Jeśli lubisz buszować po lumpeksach, koniecznie poznaj zasady robienia zakupów w ciucholandach. Dzięki temu upolujesz świetne ubrania za grosze.

 

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 21:43
żal i tyle to sobie zrobili reklamę:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 16:22
Jestem na pierwszym roku technikum informatycznym i to wyglada okropnie... Za przeproszeniem grafik który to wykonał chyba nic nie wie o przeróbce zdjec :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2011 01:05
VS nie jest luksusowa marka. To kiepskiej jakosci bielizna z dobra oprawka marketingowa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 22:46
victorias secret wcale nie jest luksusowa... 5 par majtek 25 dolcow, a jakosc nie jest genialna, to jest normalny sklep z bielizna, tanszy niz np taki triumph.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 14:49
Sądzę, że zdjęcia zostały zrobione na potrzeby artykułów w internecie/prasie itd. przecież każdy graf zauwazyłby, że dziewczyna w koszuli w kratkę jest nienaturalnie chuda. zdarzają się "wpadki" w pracy. jednak sądzę, że te "wpadki" zostały zrobione specjalnie. pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie