Przestępca czy bohater? NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O TAJEMNICZEJ POSTACI

Od kilku dni w całej Polsce pojawiają się donosy o owianej sekretami istocie, która sprząta wszelkie szumowiny. Polacy boją się wychodzić po zmroku z domów. Niektórzy twierdzą, że to może być Batman.
Przestępca czy bohater? NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O TAJEMNICZEJ POSTACI
15.03.2011

Na sprzątnięcie narażeni są wszyscy, którzy mają jakiekolwiek nieczyste sprawki na sumieniu. Służby porządkowe bezradnie rozkładają ręce, bo tej pory nie udało się im ująć sprawcy. Nie natrafili też na żaden ślad, który mógłby wskazać na sprawcę owych nocnych zdarzeń. Media szaleją. Codziennie pojawiają się setki doniesień na temat miejsc, w których pojawił się tajemniczy bohater.

Naszym dziennikarzom udało się dotrzeć do kilku naocznych świadków:

Leokadia (67 l.) z Wrocławia: "Tak, widziałam go... Chciał się zakraść do mojej sypialni, Bydlak! Nie mam wątpliwości, że to ktokolwiek inny! To musiał być Nocny Czyściciel! Żeby tak do samotnej kobiety nocą! Wstydu nie ma!"

Szczegółów szukaliśmy u sąsiadki Pani Leokadii, Teresy (39 l.). Ta jednak żadnych hałasów nocną porą nie słyszała: „No co Pani, ona to tak zawsze gada od rzeczy, kto by się tam do niej zakradał po nocach... Zmyśla, żeby w telewizji być i się przed sąsiadami chwalić. Chyba, że to był Nikuś, mój kot, ale on po nocach to śpi raczej…"

Spotkaliśmy się także z Panem Tadeuszem (58 l.) z Warszawy.  Mężczyzna nie kryje zaciekawienie postacią Czyściciela: „Panie, ja tam nie wiem kto to. Może być nawet, że jakiś przestępca się mści, ale widziałem co zrobił na Hożej i on przynajmniej wziął się za cały ten syf. Bo wcześniej to nawet jak dzwoniłem do porządkowych, to nic nie robili... A tak, jest ten duch czy Batman i robi porządek. I chwała mu za to. Niech się boją szumowiny!”.

W Krakowie także o nim słyszano. 19-letni Tomek ze stolicy Małopolski przyznaje, że mógł mieć z nim do czynienia: „Jeden Ziomek mi mówił, że kiedyś przy Placu Dominikańskim pomiędzy Prozakiem a kebabownią widział jakiegoś szemranego gościa, a potem wybuchła cała ta afera, że ktoś ostro wjechał i wyczyścił teren... Ale ja nic nie wiem i wolę nie wchodzić w gangsterskie rozgrywki.”

Opinie ludności są niejednorodne. Są tacy, którzy utrzymują, że to bohater na którego czekali, że mieli nadzieję, że ktoś weźmie się za porządek w mieście.  Inni natomiast twierdzą, że to skandal i że służby porządkowe powinny w końcu coś z tym zrobić. Ich zdaniem nie możemy zgadzać się na samowolkę. Przestępca kim by nie był, nie może pozostać bezkarny!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2011 15:11
Ale urwał ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2011 15:05
Źródło- Fakt?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo