KONIEC Z KULTEM CHUDEGO CIAŁA! Kobieta przyszłości będzie gruba, niska i bardzo płodna

Puszyste panie mają większe szanse na urodzenie zdrowego i licznego potomstwa.
KONIEC Z KULTEM CHUDEGO CIAŁA! Kobieta przyszłości będzie gruba, niska i bardzo płodna
11.03.2011

Wizerunek idealnej kobiety zmieniał się przez tysiące lat. Panująca dzisiaj moda na szczupłe i wysokie dziewczyny, posiadające talię osy również nie będzie trwała wiecznie. Jak pokazują najnowsze badania, idealna kobieta przyszłości to nie chuda modelka, dla której liczy się przede wszystkim kariera zawodowa, ale tęga i niska matka kilkorga dzieci!

Gatunek ludzki wciąż podlega intensywnym przemianom. Ewolucja gatunku Homo Sapiens wcale się nie zatrzymała. Naukowcy z Uniwersytetu Yale dokonali ostatnio bardzo ciekawego odkrycia. Ich zdaniem, kolejne pokolenia kobiet będą znacznie niższe i coraz bardziej puszyste. Sytuacja ta wynika przede wszystkim z tego, że to niskie i tęgie panie są najbardziej płodne. Co więcej, to właśnie one będą w przyszłości obiektem największego pożądania wśród mężczyzn. Po prostu, faceci wyczują, że takie kobiety są najzdrowsze i tym samym najbardziej zdolne do urodzenia zdrowego i silnego potomstwa.

Wydawałoby się, że ciągły postęp medycyny, ingerencja człowieka w naturalne środowisko zapewni wszystkim istotom ludzkim jednakową pozycję w przyrodzie. Nic jednak bardziej mylnego. Chociaż wzrosła średnia długość życia, to jednak nie znaczy to, że wszyscy ludzie stali się tak samo płodni. Nasz gatunek w naturalny sposób broni się więc przed wyginięciem. Dlatego właśnie tęgie kobiety mają być naszą przyszłością. Swoje osobliwe cechy przekażą przecież kolejnym pokoleniom. Tym samym, rozwój ludzkiego gatunku będzie trwał nadal...

Karina Hefner

Zobacz także:

POWIĘKSZARKA PIERSI: Z płaskiej deski zrobi Pamelę Anderson! Video z przymrużeniem oka

Wystarczy, że pociągniesz za sznureczek, a twoje piersi urosną o 2 rozmiary! Jak to możliwe?

OBRZYDZAJĄCE DANE HIGIENICZNE: Dżinsy noszone przez rok są tak samo BRUDNE jak noszone... 1 dzień!

Kanadyjski naukowiec dowiódł, że spodnie noszone przez rok są tak samo brudne, jak te, które miałyśmy na sobie tylko jeden dzień!

Komentarze (151)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 19:17
dlaczego Pani Hefner kończy większość swoich "artykułów" wielokropkiem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 16:13
focus...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 21:20
A JA MAM POMYSL, MOZE WRESZCIE SKONCZMY Z TYM GENERALIZOWANIEM? JEDNE SA CHUDE DRUGIE SA GRUBE TRZECIE SA SREDNIE 4 I 5 SA NISKIE I WYSOKIE. A KAZDA Z NAS JEST ATRAKCYJNA NA SWOJ SPOSOB, PRZESTANMY SOBIE RZUCAC BLOTEM W TWARZ TYLKO DLATEGO ZE JESTESMY INNE.. TO JEST BEZSENSU.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2011 20:11
omg, żal mi się robi jak to czytam... to społeczeństwo głupieje już chyba z dnia na dzień. Jeny ludzi to ewolucja, byliśmy wysocy, żeby być bezpieczniejszymi, żeby drapieżnicy bardziej się nas bali, teraz gdy już nie wiele nam zagraża, zaczniemy się zmniejszać, a co do wagi, to też jest łatwe do wytłumaczenia, do przybytku człowiek się przyzwyczaja..tak sądzę, zresztą może ochłodzenie kolejne idzie to tak się zabezpieczamy już przed kolejną epoką lodowcową, która już za pasem patrząc z geologicznego i klimatycznego punktu widzenia....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2011 01:12
Nie słyszałem, żeby zawartość tłuszczu w organiźmie miała jakikolwiek wpływ na płodność.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo