Szampan, tatuaże, makijaż, dyskoteka: Tak bawią się 4-letnie dziewczynki! ZOBACZ

Dziewczęta wsiadają do limuzyny, dostają welcome drinki oraz "koktajle księżniczek", pozują do zdjęć i jadą na imprezę. Co się dzieje później?
Szampan, tatuaże, makijaż, dyskoteka: Tak bawią się 4-letnie dziewczynki! ZOBACZ
02.03.2011

Jak donosi „The Daily Mail”, w Wielkiej Brytanii coraz większą popularnością wśród uczennic podstawówki cieszą się tzw. pamper party, czyli luksusowe imprezy w drogiej limuzynie. Ich uczestniczkami są nawet 4-latki, które przed zabawą są malowane, przebierane i specjalnie stylizowane.

kinder bale

Ekskluzywna limuzyna obwozi dziewczynki po mieście, szofer częstuje je bezalkoholowym szampanem. W tle gra modna muzyka, zaś uśmiechnięte dzieci pozują do zdjęć jak modelki z hiphopowych teledysków.

jak zorganizować imprezę dla córki

Na Wyspach Brytyjskich jak grzyby po deszczu powstają firmy specjalizujące się w organizowaniu podobnych imprez dla dzieci. Welcome drinki (na przywitanie), manicure, body painting, nauka chodzenia po wybiegu oraz „koktajle księżniczek” – to tylko niektóre z atrakcji jakie proponują dzieciom (i ich rodzicom) agencje eventowe.

bale dla dzieci

Większość firm deklaruje, że zajmuje się organizacją imprez dla dziewczynek w wieku od 4 do 14 lat. W swojej ofercie mają m.in. regulację brwi oraz odżywcze maseczki, które serwują na twarze przedszkolaków. Podobno wszystkie zabiegi mają podnieść samoocenę dzieci i sprawić, aby poczuły się jak prawdziwe księżniczki!

pomysły na oryginalne kinder bale

Najnowszy trend budzi wiele kontrowersji, szczególnie w środowisku kościelnym. Członek jednej z brytyjskich organizacji chrześcijańskich, Reg Bailey, napisał nawet w tej sprawie list do szefa rządu - Davida Camerona. Działacz uważa, że moda, jaka nastała wśród małych dziewczynek, grozi „seksualizacją dzieci”, a jedynym słusznym rozwiązaniem powinno być wprowadzenie zakazu organizacji pamper party. Właściciele agencji eventowych bronią się jednak, że ich oferta jest odpowiedzią na potrzeby rodziców oraz ich pociech.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Operacje plastyczne nad Wisłą: Polacy są coraz odważniejsi! Oto najczęściej poprawiane części ciała!

Chirurgia plastyczna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Kusi nas perspektywa idealnego ciała.

Amputowano jej nos, rodziców nie stać na rekonstrukcję! CO BĘDZIE Z 5-LETNIĄ SONG HUA?

Dziewczynka straciła nos po ostrym zakażeniu. Miała wtedy niecały roczek.

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2011 12:09
coś takiego jest organizowane, i potępiać tego nie będę, bo to decyzja Rodziców czy swoją córkę na coś takiego puszczą/poślą... kwestia indywidualych upodobań :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 15:01
W dupach się poprzewracało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2011 17:51
!4 letnie głaby
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2011 17:58
chyba 14-latki -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 23:24
Akurat dziewczynki na zdjęciach maja ok. 7 /8 lat. Co nie zmienia faktu ze coś takiego się dzieje ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo