Lalka Barbie narzędziem pracy pedofila!

Uwaga, modny gadżet dla małych dziewczynek może być bardzo niebezpieczny!
Lalka Barbie narzędziem pracy pedofila!
06.11.2010

Niedawno pisaliśmy o makabrycznych lalkach, które mają zastąpić dzieci cierpiącym matkom. Dziś prezentujemy lalki do zabawy, choć równie kontrowersyjne. Fala krytyki spłynęła na firmę Mattel, producenta Barbie.

Chodzi o najnowszą odsłonę zabawki, która poszła z duchem czasu i została wyposażona w prawdziwą kamerę. Obiektyw umieszczono w gustownym naszyjniku na dekolcie plastikowej piękności. Na plecach wbudowany jest mały monitor, na którym można odtwarzać zarejestrowane nagrania.

Problem w tym, że filmiki tworzone przez małe dziewczynki można również zgrać na komputer lub umieścić w Internecie. Krytycy dostrzegają w tym ogromny problem i lalkę Video Girl określa się już mianem "prezentu dla pedofilów".

Okazuje się, że niewinna z pozoru zabawka może być świetnym sposobem na zaspokajanie chorych żądz dewiantów. Łatwo wyobrazić sobie taką sytuację: pedofil wręcza taki gadżet niewinnemu dziecku, które następnie będzie filmowane. Być może także w sytuacjach intymnych.

A nawet jeśli lalki nie sprezentuje sam zboczeniec, to kilkulatka obdarowana interaktywną Video Girl będzie mogła dzielić się nagraniami z całym światem za pomocą Internetu. Niestety, zwyrodnialcy tylko czekają na takie materiały.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl

Zobacz także:

Dramat nastoletnich sióstr z USA: Ojciec ma z nimi 6 dzieci!

Ojciec molestował swoje córki już od 4 roku życia. Kiedy były nastolatkami urodziły mu pierwsze dzieci. Sąsiedzi oczywiście nie zauważyli niczego niepokojącego...

GIGANTOMASTIA: Olbrzymie piersi urosły jej w kilka miesięcy!

Gdy dziewczyna zaszła w ciążę, jej piersi zaczęły rosnąć w szalonym tempie. Są tak duże, że utrudniają opiekę nad dzieckiem!

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2012 11:47
nie chce obrażać ale na mnie nie wywarło strasznego wzruszenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2010 12:53
wy to jednak macie wszyscy nasrane
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 11:39
papilot wy to jesteście pedofile Głodnemu chleb na myśli żal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 21:22
przesada...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 19:44
Ciekawe gdzie ma wejście do USB ? ;) haha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie