Gra „w słoneczko” wypiera berka i klasy!

Zabawa w klasy, berka czy skakanie na skakance to już przeżytek. Współczesne dzieciaki preferują inne rozrywki…
Gra „w słoneczko” wypiera berka i klasy!
10.08.2010

Jak informuje Express.uk.com, aż trzy czwarte dzieci w wieku od czterech do jedenastu lat nigdy nie grała w klasy. Co dziesiąty mały ankietowany nie wie nawet, co to jest, a niektórzy podejrzewają, że jest to… nazwa nowego napoju. Brytyjskie badania dowiodły, że dzieci zamiast bawić się na powietrzu ze swoimi rówieśnikami w klasy, kółko graniaste, kapsle czy kulki, wolą ten czas poświecić na gry przed komputerem.

40% ankietowanych stwierdziło, że nie ma potrzeby grać w kapsle, 93% zapewniło, że nigdy nie zagra w kulki. Natomiast 75% nie bawi się w berka, a 87% nie dość, że nie zna wierszyka „Kółko graniaste”, to nawet nigdy nie słyszało o takiej zabawie.

Połowa dzieciaków, która wzięła udział w ankiecie zadeklarowała, że najlepszą rozrywką, aby spędzić wolny czas jest gra na playstation. Jeżeli już wybiera gry zespołowe na dworze to jest to piłka nożna lub zabawa w chowanego.

My obawiamy się, że jeszcze jedną popularną zabawą wśród współczesnej młodzieży jest gra w słoneczko, w której chłopcy uprawiają seks z kilkoma dziewczętami po kolei. O fatalnych skutkach tej niebezpiecznej zabawy informowaliśmy już kilka miesięcy temu…

Kinga Walczak

Zobacz także:

Ochroń swoje dziecko przed internetowym pedofilem!

Małego internautę trzeba odpowiednio przygotować do korzystania z dobrodziejstw sieci.

Sprzedają zbyt krótkie spódniczki dla 9-latek!

Minispódniczki dla 9-latek są wyjątkowo krótkie. Rodzice protestują i nie zgadzają się, aby ich córki chodziły w nich do szkoły.

Polecane wideo

Komentarze (115)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2010 02:12
Przykro mi to słyszeć ale to chyba efekt tego że ludzie już nie potrafią czuć. Kiedyś chłopak pytany o 1 pocałunek robił się czerwony i opowiadał bite 10 minut Teraz mówi że nie pamięta albo ma inny temat. Kiedyś ludzie bali się seksu .Teraz boją się jedynie konsekwencji Nie umiemy być szczęśliwi dlatego na siłę próbujemy być chociaż radośni. Tak jak w antyku powstawał hedonizm i cynizm tak dzisiaj mamy kolejny zwrot epoki. Od JP2 dalajlamy,jogi,new age przechodzimy do seksu lansu,mp4 za loda i dużej klaty, Szkoda tylko że coraz nam bliżej nam do zwierząt w tym pośpiechu. A najgorsze jest to że w najczerniejszych zakątkach umysłu nawet ja, pisząc to do ciebie zastanawiam się jak by to było z kilkoma młodymi dziewczynami naraz. I to są nasze demony na każdy dzień.Zło które raz wpojone nie chce wyjść i kusi jak cholera.Zło które z dziewicy robi klasową ciapę i nudziarę .Zło które wygląda na ciebie gdy otwierasz portfel jako starszy facet i kupujesz ciuch 13latce w galerii wiadomo za co .Zło które tylko czeka żeby pożreć twoje czy moje dziecko.To zło musimy zwalczać.To zło nie mieszka w sieci .Ono nie jest w sekszopie ani nawet w szkole czy magazynach mody. To zło patrzy do ciebie z lustra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2010 23:32
jestem rocznik 92 i..gralam w 2 ognie, chowanego, klqasy, gralam w gume , itd itd, na lekcjach wfu w podstawowce wszystko sie robilo, pozatym wakacje u ciotki ktora miala 5 dzieci tez daly sie we znaki, moj brak rocznik 2000, biega tylko po boisku no i ew komputer chociaz rodzice troche pomysleli i mu kompa nie kupili, przychodzi od czasu do czasu pograc u mnie, raz , dwa na tydzien po godzince i jakos nie jest ani nadpobudliwy, ani nic, rozrownia realny swiat od virtuala i chcwala bogu za to. trzeba chronic dzieci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 18:21
Jestem rocznik '93 i ani nie grałam w klasy, kapsle, kółko graniaste, ani też w playstation. Zajmowałam się misiami i klockami lego. -.- Poziom i kreatywność tych artykułów zatrważa i zniechęca do życia. Redakcjo, ogarnij się, dzieciaki to czytają, na co wy kształcicie przyszłość Europy i Polski?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 18:21
Jestem rocznik '93 i ani nie grałam w klasy, kapsle, kółko graniaste, ani też w playstation. Zajmowałam się misiami i klockami lego. -.- Poziom i kreatywność tych artykułów zatrważa i zniechęca do życia. Redakcjo, ogarnij się, dzieciaki to czytają, na co wy kształcicie przyszłość Europy i Polski?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2010 17:14
"Gra w słoneczko" to miejska legenda. Każdy słyszał, ale nikt nie widział... A redakcja sama wystawia sobie świadectwo powtarzając brednie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie