Powstała FABRYKA DZIECI!

Indyjskie kobiety rodzą dzieci na zamówienie bogaczy z zagranicy.
Powstała FABRYKA DZIECI!
04.08.2010

Anand, miasto w północno-zachodnich Indiach, znają bezdzietne małżeństwa z całego świata. Tam znajduje się klinika, w której mogą wynająć kobietę, aby urodziła im dziecko. Jeden dzidziuś kosztuje 22 tys. dolarów (67 tys. zł), bliźnięta są o 25% droższe.

Infertility Clinic (klinika niepłodności) istnieje od kilku lat. Prowadzi ją ginekolog dr Nayna Patel (47 l.) oraz jej mąż Hitesh Patel (53 l.). On zawiera umowy, ona produkuje dzieci. To znaczy wszczepia zapłodnione w probówce jajeczko w macicę indyjskiej matki zastępczej. Kobieta nosi je w swoim łonie przez dziewięć miesięcy i po porodzie oddaje biologicznym rodzicom. Dostaje za to 7,5 tys. dolarów (około 23 tys. zł). W Indiach to olbrzymia suma.

Aisza (27 l.) kupiła za to niewielki domek, motorower oraz opłaciła operację nerek swojego męża. Gdy oddawała noworodka Japończykom, płakała. Mimo to, chce jeszcze raz wynająć swój brzuch. Będzie miała pieniądze na studia dla własnych synów.

Większość klientów kliniki to Amerykanie, bo w USA matka zastępcza kosztuje 150 tys. dolarów.

Na Fakt.pl przeczytaj również: Zmarła najgrubsza kobieta na świecie

Zobacz także:

Przepisują antykoncepcję 11-latkom!

Antykoncepcja stała się już tak popularna, że sięgają po nią coraz młodsze nastolatki

Powstał bank Kobiecego Mleka

To alternatywa dla młodych mam, które mają mało pokarmu albo z jakichś powodów nie chcą karmić piersią… Czy podobny pomysł sprawdzi się w Polsce?

Polecane wideo

Komentarze (54)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2010 21:04
67 tys zlotych ....i to jest to o czym pisalam wczesniej ze nasze kobiety rodza za grosze!!!!!!! we wczesniejszym artykule pisalo ze u nas kobiety rodza za 35 tyś...a w indich gdzie zycie duzo tansze jiz w Polsce dwa razy tyle!!!!! o co chodzi z tym naszym karejem sprzedajemy sie za bez cen!!!!! polskei kobiety nigdy sie nie ceniły...!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2010 21:01
Okropne!!!!!!!! ale tak to jset w krajach gdzie jest bieda!!!!!! Te kobiety sa jak krowy rozplodowe ...ja bym tak nie umiala! W taki sposob traktowac swoje ciało!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2010 22:21
A ja uwarza,że sie opłaca. Kobiety potrzebują pieniędzy a inne kobiety dziecka. I vice versa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2010 17:44
Co w tym nadzwyczajnego? nie każdy chce adoptować czyjeś dziecko ludzie bezdzietni kiedy mają okazję mieć własne dziecko normalne ,że decydują się na taki krok...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2010 17:41
a czy to nie można stworzyć rodziny maluchowi z domu dziecka?! ludziom chyba brak pokory nie pozwala zaakceptować faktu, że nie mogą mieć biologicznych dzieci i przesłania też fakt, że gdyby tylko chcieli, potrafiliby tak samo pokochać to cudze, na początku, dziecko. Są ludzie , którym to odpowiada ale większość gdy ma szanse na 'własne' dziecko woli zapłacić innej kobiecie za urodzenie niż wychowywać cudze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie