Praktyczny organizer dla mam

Organizer Mamy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które w chaosie dnia codziennego zapisują tysiące pomysłów na kartach papieru, które zazwyczaj gubią po chwili.
Praktyczny organizer dla mam
Organizer Mamy
22.04.2010
>

Każda pracująca mama musi pogodzić wiele ról i obowiązków: pracownika, mamy i żony. Zazwyczaj  wstaje pierwsza i najpóźniej kładzie się spać, stara się być dobrze zorganizowana, efektywna, odpowiedzialna i punktualna.  

W życiu pracującej mamy zazwyczaj wszystko toczy się starannie wypracowanym rytmem. Kiedy jednak dziecko zachoruje, spóźni się niania lub popsuje samochód, od razu pojawia się chaos w życiu całej rodziny. mama staje się nerwowa, pojawia się zmęczenie.

W takich sytuacjach pomocny okaże się poręczny i praktyczny Organizer mamy marki Brioko (37 zł). Ma on za zadanie ułatwić codzienne życie mamom. W Organizerze zapisuje się między innymi plan dnia, potrzebną listę zakupów, wydatki i rachunki. Organizer jest doskonałym rozwiązaniem dla mam, które w chaosie dnia codziennego zapisują tysiące pomysłów na kartach papieru, które zazwyczaj gubią po chwili. 

W Organizerze mama może zaplanować od razu cały rok - zaznaczy, kiedy powinna opłacić rachunki, przeprowadzać badania kontrolne, złożyć życzenia urodzinowe rodzinie i przyjaciołom.  Będzie mogła zapisać terminy urlopów oraz wyjazdów służbowych. W ten sposób wyznaczy sobie ważne cele na cały rok. 

Przewidziane są również miejsca na: adresy i ważne telefony, budżet domowy i zapisanie wszystkich ważnych obowiązków domowych lub zawodowych.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Kleszcze i próżnociąg –  wspomagacze porodu 

Czasami same siły natury nie wystarczą i dziecku trzeba pomóc wyjść z brzucha mamy.

Jakie badania należy wykonać w trakcie ciąży?

Przejrzysty przewodnik dla przyszłych mam. 

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 21:37
czegoś takiego bardzo długo szukałam , żeby w logiczny i praktyczny sposób mieć wszystko zapisane w jednym miejscu , jestem roztrzepana a to mi bardzo pomaga się ogarnąć. Swój organizer kupiłam na mamagama.pl .Polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2010 13:42
Też korzystam jestem zachwycona, organizer jest wart swojej ceny, zresztą mają w Brioko dużo fajnych i bardzo pomysłowych produktów :) Korzystam też z Dzienniczka Dnia i Nocy Maluszka coś wspaniałego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2010 20:21
Super!!! :) Prowadzę, planuję dzień i mam rachunki pod kontrolą! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2010 15:14
cena jest troszkę za duża jak na taki kawałek papieru
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2010 09:08
organizer dostępny jest w sklepie www.babymama.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie