Pierwsze dziecko urodziła, mając 16 lat. Zdradza, co wtedy usłyszała od położnej

Kontrowersyjne słowa pamięta do tej pory.
Pierwsze dziecko urodziła, mając 16 lat. Zdradza, co wtedy usłyszała od położnej
Fot. Unsplash (Janko Ferlic)
27.05.2023

Nastoletnie matki muszą stawić czoła wielu nieprzychylnym komentarzom. Często są wytykane palcami i traktowane przez innych z góry. O ostracyzmie społecznym, z jakim musiała się zmagać, będąc w ciąży, opowiedziała w programie „Dzień dobry TVN” Oliwia Szczench, która pierwsze dziecko urodziła w wieku 16 lat.

Zobacz także: Jej facet nie chciał słyszeć o prezerwatywach. Zaufała mu. Szybko tego pożałowała

Była nastoletnią matką. Słowa położnej pamięta do dziś 

Obecnie Oliwia Szczench ma 21 lat i jest mamą dwóch synów. Jest także szczęśliwą żoną. Pierwsze dziecko urodziła, mając 16 lat. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o ostracyzmie społecznym, z którym przyszło jej się zmierzyć. Szczególnie nieprzyjemna sytuacja spotkała ją tam, gdzie nie powinna mieć miejsca – na porodówce. 16-letnia wówczas Oliwia przebywała w szpitalu z powodu kolki nerkowej. W gorzkich słowach wspomina tamtą sytuację:

Ból był niemiłosierny. Wtedy od położnej usłyszałam, że „nie trzeba było ściągać majtek, to wtedy bym tutaj nie leżała”.

Z racji na swoje doświadczenia 21-letnia obecnie Oliwia zdecydowała się pomagać innym nastoletnim mamom. W rozmowie z „Dzień dobry TVN” podkreśliła, że bolesne wspomnienia z okresu ciąży okazały się dla niej inspiracją. Teraz chce wspierać inne dziewczyny. W tym celu założyła specjalne grupy na Facebooku i Instagramie, które mają pomagać bardzo młodym matkom.

Zobacz także: Jej brzuch pokrywają tatuaże. Pokazała, jak ich wygląd zmieniał się podczas ciąży

Źródło: radiozet.pl/dziendobry.tvn.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przecież wiesz kim jestem! 🤎 (@olivvia_anna)

Polecane wideo

Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO
Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.14 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2023 10:35
Coooorviła się to ma.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.05.2023 09:38
Żeby mieć na prawo jazdy musisz przejść kurs i zdać 2 egzaminy. Żeby mieć ziemnioka musisz być wystarczająco tępa, żeby nie umieć w antykoncepcję.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.05.2023 09:36
No i dobrze jej powiedziała. Dla takich ameb umysłowych łatwiejsze jest rozłożenie nóg niż kupienie paczki gumek w żabce i ich odpowiednie wykorzystanie...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.05.2023 09:34
Rodząca 16-latka to nie jest matka, tylko goowniara, która jedyne co potrafi to bezrefleksyjnie rozkładać nogi, a następnie zrzucić ciężar utrzymania i wychowania bęk@rta na swoich rodziców. Współczuję takiej córki. ,,iść na studia i robić karierę,, ??? Buahaha, czyim kosztem? Jedyne co się dzieje to to, że jej starzy, który nie planowali kolejnego dzieciora, mają go na głowie, i jeszcze smarkula będzie nosa zadzierać, że ich kosztem kończy szkołę? Festiwal żenady.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2023 20:34
Na porodówce leczyli jej kolkę nerkową?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie