„Im więcej partnerów ma kobieta, tym większą krzywdę robi swoim przyszłym dzieciom”

TikTokerka wywołała burzę w Sieci. Jej słowa odbiły się szerokim echem - Internauci nie zostawili jej nagrania bez komentarzy. Nie zabrakło w nich złośliwości.
„Im więcej partnerów ma kobieta, tym większą krzywdę robi swoim przyszłym dzieciom”
Fot. Screen TikTok (https://www.tiktok.com/@vrka_s)
04.02.2023

Niestety, Internet coraz częściej stanowi pole do popisu dla pseudospecjalistów lub dla osób, które chcą zaistnieć. Niekiedy influencerzy promują szkodliwe trendy, jak było w przypadku osób jedzących muchomory… Teraz pewna gwiazda TikToka wywołała kontrowersje swoją wypowiedzią dotyczącą życia seksualnego kobiet. Młoda gwiazda Sieci skrytykowała kobiety, który mają wielu partnerów seksualnych. Sprawdź, co powiedziała i jaka była reakcja internatów.

Zobacz także: Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?

Kontrowersyjna wypowiedź TikTokerki odbiła się szerokim echem w Internecie

Ta Tiktokerka funkcjonuje w Sieci pod pseudonimem „vrka_s”. Dziewczyna zdobyła popularność dzięki udostępnianiu filmików, na których mówi m.in. o samorozwoju. W ostatnim czasie cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem z racji na swoją kontrowersyjną wypowiedź. TikTokerka jest zdania, że kobieta, która ma różnych partnerów seksualnych, robi krzywdę swojemu przyszłemu dziecku. „Każdy partner zostawia „ślad” w macicy kobiety” – mówi na nagraniu. Pokusiła się także o stwierdzenie, według którego:

Dzieci mogą odziedziczyć niektóre cechy charakteru lub karmę poprzednich partnerów.

Użytkowniczka TikToka w swoim filmiku odniosła się do „telegonii”. Jest to pseudonaukowa teoria, która głosi, że wcześniejsi partnerzy seksualni mogą mieć wpływ na dzieci, które kobieta będzie chciała mieć w przyszłości ze swoim partnerem.

Internauci nie mieli litości dla TikTokerki. Zarzucili jej m.in. brak naukowych dowodów na poparcie jej tez. W komentarzach, których nie zabrakło złośliwości, możemy przeczytać:

I kilkanaście lat nauki za publiczne pieniądze w błoto…

Naukowe artykuły na ten temat, poproszę.

To już jest za mocne.

Dobra, to jest szkodliwe w tym momencie.

Czy byłych mogę posądzić o alimenty?

Warto pamiętać, aby do tego typu treści podchodzić z dystansem.

Zobacz także: Przez 4 lata poddawał się ekstremalnym zabiegom modyfikacji ciała. Nazywa siebie „ludzkim diabłem”

@vrka_s #energia #wibracje #tantra #telegonia ♬ original sound - ⊹ ◡̎ ♡

Polecane wideo

10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci
10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Nie lewak (Ocena: 5) 11.02.2023 22:02
Ma racje! Tylko niestety lewackie Kure.. jak zwykle ma problem z prawdà!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 04:11
ona chce alimenty teraz xD trzeba bylo brac kase przed bo po to jest ryzyko ze nie zaplaci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 04:09
karma to sposob dzialania a nie skutek dzialania. karme tworzysz tu i teraz i to ona tworzy srodowisko do powstania czegos np: karma to zaniesienie biednemu obiadu w ziemie za co on bedzie ci wdzieczny. ale karma to nie jest to ze jak to zrobisz to w przyszlosci ktos pomoze tobie. nie. ten blad to blad poznawczy czyli fenomen sprawiedliwego swiata, tylko glupcy uwazaja ze jesli ktos jest zly to czekaja go zle rzeczy albo jak dobry to dobre. swiat nie jest osobowoscia by uzywal uczuc i mowil: ,,dobra to teraz zlamiesz reke bo zes 4 lata temu kota kopnal,,. no nie tak to nie dziala.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2023 22:14
Wszyscy się oburzyli, to zostawię tylko info na które nie mam badań, bo nie chce mi sie szukać - ale lata temu czytałam, że istnieje możliwość, żeby potomek kobiety, która sypiała z różnymi mężczyznami, którzy kończyli w środku, w jakiś sposób miał w kodzie genetycznym ślad nasienia poprzednich parnerów. Bardziej prawdopodobne niż jakaś karma, prędzej do sprawdzenia w laboratorium - niemniej, mi o sobiście nie chce sie w to wnikać.
zobacz odpowiedzi (1)
Lingwista onanista (Ocena: 5) 04.02.2023 02:25
Taka dygresja - karma to jest dla kotów, psów itd., droga Pani. Nie znam, ale dziewczyna pewnie jest katoliczką. Uwielbiam, gdy katolicy (głównie w Polsce to zauważyłem) powołują się na karmę, mówią o reinkarnacji (własnej) czy przyczepiają czerwoną wstażkę do wózka dziecka plus milion innych zabobonów, wiara w uroki i inny shit. 😂
zobacz odpowiedzi (9)

Polecane dla Ciebie