Chłopiec chciał „odwiedzić tatusia w niebie”. Jego mama pokazała, co spakował do torby

Internauci stwierdzili, że to jedna z najsmutniejszych rzeczy, jaką kiedykolwiek widzieli.
Chłopiec chciał „odwiedzić tatusia w niebie”. Jego mama pokazała, co spakował do torby
Fot. TikTok (https://www.tiktok.com/@just_your_average_mom)
06.02.2022

Ashley Irwin to młoda mama, która niedawno straciła swojego męża. Ten zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Wdowa za pośrednictwem TikToka opowiada o żałobie oraz o tym, jak ze śmiercią taty radzi sobie jej syn.

Zobacz także: Nagonka na społeczność LGBT zbiera swoje żniwo. Połowa badanych cierpi na depresję i ma myśli samobójcze

Ostatnio chłopczyk przyszedł do niej z pokaźnie zapakowaną torbą, mówiąc, że następnego dnia czeka go daleka podróż. – Masz na myśli pójście do kościoła? – zapytała go Ashley.
- Nie, ale myślę, że Pan Bóg mi to wybaczy. Wybieram się do taty, do nieba.

Kobieta postanowiła pokazać swoim obserwatorom, co jej synek spakował do torby. Rzeczy, które w niej znalazła, bardzo ją poruszyły. – Strój superbohatera. Ktoś chyba planuje ocalić świat tam, w niebie. Gwizdek. Piłka i rękawice do grania w baseball – wymieniała po kolei. Nagle zaczęła płakać, ponieważ na dnie torby znalazła stary portfel swojego męża oraz nowy, który dała mu na święta. Był wypełniony ich rodzinnymi zdjęciami.

Na koniec dodała, że jej mąż oraz synek zawsze wracali ze wspólnych wypraw z kwiatami dla niej. Chłopczyk obiecał, że tym razem będzie podobnie.

Filmik wzruszył ponad 3 mln widzów. Internauci pisali wprost, że jest to jedna z najpiękniejszych, a zarazem najsmutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zobaczyli.

Obejrzyjcie to poruszające nagranie.

@just_your_average_mom #griefandloss #fatherandson #iloveyou #wemissyou #heaven #healing #hepicksmeflowers ♬ Pieces (Solo Piano Version) - Danilo Stankovic

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 19.02.2022 13:07
Smutne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie