W ich rodzinie jest aż 33 dzieci. Wkrótce ta gromadka jeszcze się powiększy

A to zapewne wcale nie koniec.
W ich rodzinie jest aż 33 dzieci. Wkrótce ta gromadka jeszcze się powiększy
Fot. Facebook.com (@TheRadfordFamily)
25.01.2022

Początkowo byli znani jako “15 Kids and Counting”, teraz ich losy pokazuje reality show o nazwie “22 Kids and Counting”. Rodzina Radfordów jest największą w Wielkiej Brytanii i ciągle się powiększa.  

Zobacz również: Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę

Sue i Noel Radfordowie do tej pory zostali rodzicami aż 22 razy. Ich dzieci to: Chris (32 lata), Sophie (28), Chloe (26), Jack (24), Daniel (22), Luke (21), Millie (20), Katie (19), James (18), Ellie (16), Aimee (15), Josh (14), Max (13), Tillie (11), Oscar (10), Casper (9), Hallie (6), Phoebe (5), Archie (4), Bonnie (3) oraz Heidie (1). W 2014 roku Sue i Noela spotkała tragedia – ich synek Alfie przyszedł na świat martwy. Jednak para nigdy nie zapomina o nim przy uwzględnianiu wszystkich swoich pociech. 

W rodzinie Radfordów jest 33 dzieci. Spodziewają się kolejnego

Ale rodzina Radfordów liczy sobie jeszcze więcej dzieci. Najstarszy syn pary, Chris, jest ojcem trójki pociech. Najstarsza córka, Sophie, również wychowuje trójkę dzieci, a Millie ma jedną córkę. Do tego należy doliczyć czwórkę przybranych wnuków, czyli dzieci partnerek i partnerów najstarszych członków rodziny z poprzednich związków. W sumie w rodzinie Radfordów jest aż 33 dzieci. A to wcale nie koniec, bo córka Noela i Sue, Chloe, właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. 

26-latka zapowiedziała wprawdzie, że nie chciałaby, aby jej dziecko było jedynakiem, ale nie zamierza mieć tak licznej rodziny jak jej rodzice. Należy więc spodziewać się, że jeszcze nie raz usłyszymy o Radfordach, ich dzieciach i wnukach. 

Jak wygląda życie największej rodziny w Wielkiej Brytanii? Dowiecie się tego z naszej galerii. Chcielibyście wychowywać się wśród takiej gromadki dzieci? 

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2022 13:06
to już nie rodzina, to całe plemie!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2022 00:31
Nie rozumiem, ale czytałam o tej rodzinie już wcześniej i jedna rzecz , która mi się podoba, to że podobno oni nie korzystają z żadnych benefitow. Ojciec prowadzi własny biznes, ma piekarnie, oprócz tego są bardzo popularni na you tube, instagram itp i mają też sporo kasy z tych social mediow itp. Z tego co wiem to nawet są dość bogaci, mają dobre auta, robili remont w wielkim domu , jacuzzi itp, ale kasę sami zarabiają na tym biznesie i na popularności
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 22:33
Ta kobieta jest po pięćdziestątce, tyle ciąż to ogromne obciążenie dla organizmu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2022 17:54
Widzę w tym tylko egoizm tych ludzi. Niby z czego by wyprawili tyle dzieci w świat? Bzdurą jest twierdzenie że miłość wynagrodzi wszystko. Chęć posiadania dzieci nie daje przyzwolenia do rozmnażania się jak króliki. Bieda powinna mieć postawione ultimatum, albo poprawi jakość życia, zarobi więcej pieniędzy (podkreślę zarobi nie dostanie zapomogi) albo w ciągu najbliższych lat kobieta i mężczyzna zostaną poddani zabiegowi sterylizacji. Oczywiście najpierw poprzedzona obowiązkowymi wiyzytami w celu przymusowej antykoncepcji. Nie bulwersujcie się tak, mówię tu o nieodpowiedzialnych biednych rodzicach.
zobacz odpowiedzi (3)
Katarzyna (Ocena: 5) 25.01.2022 17:20
Psychiatra potrzebny od zaraz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie