Jak dbać o higienę intymną w ciąży?

Kobiece ciało jest bardzo wrażliwe - wymaga właściwej ochrony i pielęgnacji , zwłaszcza w okresie ciąży i po wyczerpującym porodzie. Sprawdź, jak dbać o higienę intymną w tym szczególnym czasie.
Jak dbać  o higienę intymną w ciąży?
09.01.2010
>

Kobiece ciało jest bardzo wrażliwe - wymaga właściwej ochrony i pielęgnacji ,  zwłaszcza w okresie ciąży i po wyczerpującym porodzie. Z myślą o tym, szczególnym czasie, specjaliści Harper Hygienics stworzyli nową formułę emulsji z proteinami mleka CLEANIC intimate (9,89 zł/250 ml).

Zastosowane w nowym składzie proteiny mleka posiadają cenne właściwości nawilżające i odżywcze dzięki obecności składników stanowiących istotną część „Natural Moisturizng Factor” ludzkiej skóry, co czyni ten wariant emulsji szczególne pomocnym kobietom w ciąży i połogu. Ulepszona, hipoalergiczna formuła emulsji z proteinami mleka zawiera także łagodzącą alantolinę oraz kwas mlekowy, który dba o właściwy poziom pH. Taki dobór składników gwarantuje właściwą pielęgnację, czystość i świeżość miejsc intymnych na cały dzień. Emulsja nie zawiera mydła, zaś o jej absolutnym bezpieczeństwie świadczą pozytywne wyniki testów klinicznych, dermatologicznych i ginekologicznych.

Wśród mlecznych emulsji CLEANIC intimate są również dostępne dwa warianty ziołowe   – z łagodzącym rumiankiem oraz ochronnym nagietkiem.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Ciąża zimową porą – jak ją przetrwać bezpiecznie?

Jeśli jesteś teraz w tym wyjątkowym stanie, musisz uważać nie tylko na zdrowie swoje, ale także Twojego dziecka.

Jak przygotować ciało do ciąży? 

Poważnie myślisz o tym, żeby zostać  mamą? Sprawdź, jak powinnaś przygotować swój organizm do ciąży.

 

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Monika:* (Ocena: 5) 30.03.2015 17:47
0
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2010 13:34
No w ciąży to łatwo niestety o wszystkie infekcje :( Mój gin polecił mi piankę baifem k, używam od kilku tygodni i faktycznie nie swędzi mnie i niec się nie dzieje ostatnio. Trzeba znaleźć dobry płyn dla siebie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 21:07
Chusteczki sa super.JA sobie bardzo chwale i zawsze mam paczke chusteczek do higieny intymnej w torbce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.10.2010 19:35
Fajnie ze jest taka emulsja.Ciekawe czy jest taki odpowiednik w chusteczkach? Bo ja jestem wielka fanką chusteczek cleanica do higieny intymnej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2010 15:37
Musze przyznac ze cleanic jest bardzo dobry.I ja równiez przez ciąze i po używam własnie albo emulsji,albo chusteczek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie