Zaskakujące objawy ciąży, o których nikt nie mówi. Nagranie tej TikTokerki to hit

Warto zwrócić na nie uwagę.
Zaskakujące objawy ciąży, o których nikt nie mówi. Nagranie tej TikTokerki to hit
Fot. TikTok.com (@hilizgoldstein)
27.11.2021

Każdego dnia tysiące kobiet szuka w Internecie informacji na temat pierwszych objawów ciąży. Niektóre z nich są dość oczywiste – to m.in. brak miesiączki, poranne mdłości, tkliwość piersi czy ciągłe zmęczenie. Jednak część tych symptomów równie dobrze może mieć związek z zupełnie innymi przypadłościami. 

Zobacz również: Ciąża skraca życie kobiety. O ile? Eksperci podali konkretną liczbę

Są też objawy, o których nie mówi się zbyt często, dlatego mało kto podejrzewa, że ich wystąpienie może zwiastować ciążę. Niektóre z nich są wyjątkowo zaskakujące. Ostatnio podzieliła się nimi pewna ciężarna TikTokerka, a jej słowa zszokowały internautów. 

Dziwne objawy ciąży, o których nikt nie mówi. Hit TikToka 

Liz Goldstein jest mamą trójki dzieci. Gdy parę miesięcy temu była w ostatniej ciąży nagrała filmik, w którym podzieliła się ze swoimi obserwującymi nietypowymi objawami odmiennego stanu, jakich doświadczyła. 

Objawy ciąży, o których nie miałam pojęcia: depresja, koszmary, zawroty głowy, omdlenia, migrena, zatkany nos 

- zdradziła TikTokerka. 

@hilizgoldstein

##youngmom ##pregnancy ##fup ##foryou ##pregnant ##rainbowbaby ##baby ##41weekspregnant ##momtok ##pregnancysymptoms ##pregnancytiktok

♬ WTF (feat. Amber Van Day) - HUGEL

Jej filmik został obejrzany prawie 300 tys. razy, a wiele internautek przyznało, że również doświadczało zaskakujących symptomów, które pojawiły się w bardzo wczesnej fazie ciąży. 

Koszmary są szalone. Są takie intensywne! 

Zatkany nos! To strasznie denerwujące. 

Miałam wszystkie te objawy. 

Część TikTokerek dzieliła się jeszcze innymi objawami, których na próżno szukać w poradnikach na temat ciąży i macierzyństwa. Były to m.in. zmiana rozmiaru nosa, ból zębów, zespół cieśni kanału nadgarstka, Czop Kristellera (czop śluzowy znajdujący się w kanale szyjki macicy w czasie ciąży), duszności czy zaspokajanie silnego uczucia głodu po zaledwie kilku kęsach posiłku. 

A jakie są najdziwniejsze objawy ciąży, których to wy doświadczyłyście? 

Zobacz również: „Żałuję, że tego nie wiedziałam, zanim zaszłam w ciążę”. Ten post otwiera oczy kobietom planującym macierzyństwo

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele?
Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
alina (Ocena: 5) 14.12.2021 19:41
przy staraniach o dziecko warto wspomagać się pomocniczym sprzętem do kontroli płodności. Polecam monitor płodności Afrodyta Smart, to jest monitor do wyznaczania dni płodnych na podstawie poziomu lh ze śliny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie