Ta TikTokerka przekonuje, że powinno się iść do łóżka na pierwszej randce. Jej nagranie podzieliło Internet

Oto, jak wyjaśniła swoją teorię.
Ta TikTokerka przekonuje, że powinno się iść do łóżka na pierwszej randce. Jej nagranie podzieliło Internet
Fot. TikTok.com (@eveculling)
22.10.2021

Pierwsze randki nie zawsze bywają udane. Zdarza się, że już po paru minutach okazuje się, że nie mamy o czym rozmawiać z osobą, z którą się umówiliśmy, a atmosfera jest tak niezręczna, że mamy ochotę uciec.

Zobacz również: „Mężczyzna nigdy nie powinien pozwolić kobiecie płacić na pierwszej randce”. Nagranie ekspertki podzieliło internautów

Bywa też zupełnie inaczej. Czasami pierwsze spotkanie okazuje się tak udane, że wcale nie mamy ochoty go kończyć, a nawet kontynuujemy je w bardziej intymnej atmosferze, a randka przenosi się do sypialni.

Na temat tego, po ilu randkach para powinna zdecydować się na seks powstało całe mnóstwo teorii. Chyba najpowszechniejsza z nich głosi, że taki scenariusz wchodzi w grę dopiero po trzech spotkaniach. Naszym zdaniem w tej kwestii każdy powinien kierować się tym, co uważa za odpowiednie - oczywiście za obopólną zgodą.

Zupełnie innego zdania jest pewna TikTokerka, która przekonuje, że do łóżka powinno się iść już na pierwszej randce. Nagranie, w którym wyjaśnia tę teorię stało się viralem.

TikTokerka: Seks na pierwszej randce to podstawa

21-letnia Eve opublikowała filmik, w którym podzieliła się dość kuriozalną historią.

Okej, opowiem wam, dlaczego kluczowym jest, aby uprawiać seks na pierwszej randce. Posłuchajcie. Niedawno spotykałam się z facetem i postanowiliśmy dać sobie czas. Poszliśmy na jakieś 10-15 randek zanim się ze sobą przespaliśmy. Wcześniej spytałam go o to, co lubi podczas seksu, czy ma jakieś fetysze itp. Odpowiedział, że nie.

W dalszej części nagrania TikTokerka opowiedziała o pierwszym zbliżeniu z nowym partnerem.

Było naprawdę fajnie, a potem on zaczął mówić sprośne rzeczy. Wiem, co teraz sobie myślicie - dirty talk jest seksowny. Kompletnie się z tym zgadzam, ale ten facet zaczął mówić nietypowe rzeczy: “O tak, tak, chcesz, żebym cię zapłodnił? Chcesz, żebym zrobił ci dziecko, tak żeby wszyscy wiedzieli, że jesteś moja?”.

Ale to nie koniec. Mężczyzna oczekiwał od TikTokerki, że będzie odpowiadała na jego teksty.

Co miałam powiedzieć? “Tak, chcę, żebyś zapłacił za moją aborcję”? “Tak, chcesz być samotnym ojcem?”. Miesiące poznawania tego faceta, budowania z nim głębokiej relacji - w błoto. Uprawiajcie seks na pierwszej randce

- zakończyła swój wywód TikTokerka.

@eveculling

Instagram @ eveculling ##TakeTheDayOffChallenge

♬ Calm LoFi song(882353) - S_R

Filmik został obejrzany już ponad 25 mln razy i zebrał kilkadziesiąt tysięcy komentarzy. Większość internautów nie dowierzała w zachowanie partnera Eve.

Aż zaniemówiłam. Większość facetów próbuje do tego nie dopuścić.

Będę szczera - poprosiłabym go, żeby przestał. Odebrałoby mi to całą ochotę.

To nie fetysz, to groźba.

W rozmowie z portalem buzzfeed.com Eve wyjaśniła, że jej zdaniem zbliżenie na pierwszej randce może pomóc przekonać się, czy para będzie dopasowana seksualnie, ale zwróciła uwagę na fakt, że czasami pierwsze intymne chwile nie są idealne.

Pamiętajcie o tym, że czasami seks na początku bywa niezręczny. Im bardziej zbliżacie się do siebie i im lepiej się komunikujecie, tym lepszy seks.

Co sądzicie o takiej teorii zaprezentowanej przez TikTokerkę?

Zobacz również: TikTokerka opisała najgorszą randkę w historii. „Byłam stuprocentowo przekonana, że zginę”

Polecane wideo

Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron?
Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.10.2021 14:42
Ja poszłam do łóżka z facetem na pierwszej randce i od 8 lat jesteśmy w szczęśliwym związku a od 2 lat rodzicami. Mimo że nie popierałam seksu na pierwszej randce to moja trwała 2 dni. Po prostu mieliśmy świetny "przelot" i ciążko było nam się rozstać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2021 10:37
No odkryła, że facet zachowuje się dziwnie w trakcie seksu, ale przecież większość facetów uprawia normalny seks, a ich dziwactwa mogą mieć związek z czymś zupełnie innym, zatem lepiej ogólnie poznać tą drugą osobę, też na tyle żeby wiedzieć co sądzi o rodzicielstwie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2021 08:33
Twarz nieskalana myślą..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie