SEKS! Tego dzieci szukają w Internecie!

Wbrew pozorom, naszych pociech wcale nie interesują strony poświęcone ich grupie wiekowej prezentujące gry, rebusy czy quizy, ale seks! To on jest jednym z najczęściej wpisywanych przez najmłodszych w wyszukiwarki hasłem!
SEKS! Tego dzieci szukają w Internecie!
23.12.2009

Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy, niestety nie zawsze takiej, jaką chcielibyśmy przekazywać swoim dzieciom. Na zlecenie jednej z firm przeprowadzono badanie, mające stwierdzić, czego niepełnoletni użytkownicy sieci w niej szukają najczęściej. Okazało się, że prawie dokładnie tego samego, co dorośli…

Jak podaje Interia, Symantec skupiło się na badaniu dzieci w wieku 8-13 lat, ponieważ to one są najbardziej podatne na to, co widzą w Internecie. Podczas gdy rodzicom wydaje się, że najgorszego dzieci uczą się w szkole od rówieśników, w rzeczywistości na niewłaściwe treści trafiają one w domowym zaciszu

Pierwsza piątka w zestawieniu przeraża – na czwartym miejscu pojawił się „sex”, a tuż za nim, na piątym „porn”. Dalej przewijają się głównie dziecięce gwiazdy lansowane przez wytwórnię Disneya – Miley Curus pojawia się nawet dwukrotnie – na 16. jako ona, a na 34. jako wykreowana przez nią postać Hannah Montana.

Wysoko uplasowała się także młodziutka wokalistka Taylor Swift, ekscentryczna Lady Gaga oraz kultowy już Michael Jackson, co całkiem dobrze świadczy o muzycznym guście naszych pociech. Na 52. Miejscu słynna Ulica Sezamkowa sąsiaduje ze zmysłową Megan Fox, na 38. Internetowy słownik z… Seleną Gomez. Czyżby dzieci doskonale potrafiły łączyć przyjemne z pożytecznym?

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy pozwolić dziecku na używanie gier komputerowych?

Znane są przypadki występowania nadmiernej agresji u dzieci, które całe wolne popołudnie spędzają na graniu w brutalne gry. Jest to tym bardziej prawdopodobne, gdy w grach dominuje przemoc, wszędzie obecne są pistolety, trupy, krew, a zwycięzcą zostaje ten, kto zabije największą ilość wrogów.

Jak rozmawiać z dzieckiem o dojrzewaniu?

Dziecko dorasta – przestaje się bawić klockami i lalkami, a z dnia na dzień najważniejsi stają się koledzy z klasy i osiedla, zaczynają się pierwsze miłości, zbliżenia, problemy w szkole i domu.

Polecane wideo

Komentarze (124)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2013 00:18
lubie ogladac redtube
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 16:14
:((((( dla mnie to co piszecie to absurd ............ LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ < HAHAH HAHAHA HAHAHAHAHAHahAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHHAAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAAHAHAHAhaHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHHA redtube.net.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 23:00
ja tam wole wpisac porno niz seks ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2009 23:20
Kiedyś chłopcy wycinali z gazet nagie kobiety i chowali przed rodzicami pod łóżkiem. To bylo, jest i bedzie. Ciekawość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2009 21:20
to juz bylo w papilocie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie