Pierwsze dziecko urodziła w wieku 14 lat. Dziś ma ich jedenaścioro i planuje szóstkę kolejnych

36-latka otwarcie przyznaje, że nigdy nie stosowała antykoncepcji.
Pierwsze dziecko urodziła w wieku 14 lat. Dziś ma ich jedenaścioro i planuje szóstkę kolejnych
Fot. Instagram.com (@thismadmama)
11.08.2021

Nastoletnie matki często spotykają się z brakiem wsparcia i zrozumienia, a nawet z otwartą wrogością i atakami. Osoby, które nic o nich nie wiedzą często zarzucają im, że są nieodpowiedzialne i nie powinny mieć praw do opieki nad swoimi dziećmi.

Zobacz również: Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę

Doskonale wie o tym 36-letnia Veronica Merritt, która jest mamą jedenaściorga dzieci. W pierwszą ciążę zaszła w wieku 14 lat. Dziś Veronica pokazuje swoje życie z gromadką pociech na TikToku i walczy z krzywdzącymi stereotypami na temat nastoletnich matek.

Urodziła w wieku 14 lat i ma 11 dzieci. Planuje 6 kolejnych

Veronica jest artystką, a jej dzieci to Victoria (21 lat), Andrew (16), Adam (15), Mara (13), Dash (12), Darla (10), Marvelous (8), Martalaya (6), Amelia (4), Delilah (3) i roczny Donovan. 36-latka, jej mąż i dziesięcioro dzieci poza najstarszą córką mieszkają w domu, który para kupiła za “jedyne” 20 tys. dolarów. Na remont swojej posiadłości małżeństwo wydało ok. 2 tys. dolarów - dziś ich dom z dziewięcioma sypialniami jest warty już prawie 100 tys. dolarów.

W rozmowie z mediami Veronica wyjaśniła, że w pierwszą ciążę zaszła w wieku 14 lat. Poślubiła swojego partnera, z którym doczekała się jeszcze jednego dziecka, ale niedługo później ich związek zakończył się rozwodem.

Liceum ukończyłam z wyróżnieniem. Chciałam pójść na studia, ale zachorowałam - cierpię na schorzenie nerek, jedną z nich miałam usuniętą w zeszłym roku.

36-latka otwarcie przyznaje, że nie stosuje antykoncepcji.

Niektóre dzieci były planowane. Nie mogę przyjmować antykoncepcji hormonalnej, ponieważ w związku z chorobą istnieje duże ryzyko zakrzepów krwi.

Jednocześnie Veronica dodaje, że prawdopodobnie nie zakończyła powiększania rodziny na jedenastym dziecku.

Nie wykluczam kolejnych dzieci. Chciałabym mieć kolejną szóstkę. W sumie w ciąży spędziłam 8 i pół roku.

Póki co 36-latka chętnie pokazuje swoje życie i cierpliwie odpowiada na pytania internautów na TikToku, a jej profil obserwuje już ponad 74 tys. osób. Jak wygląda codzienność Veroniki z jedenaściorgiem dzieci? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii.

Polecane wideo

15-latka urodziła dziecko. Teraz ujawnia, jak potoczyło się jej życie
15-latka urodziła dziecko. Teraz ujawnia, jak potoczyło się jej życie - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Luiza (Ocena: 5) 19.08.2021 00:00
Nie wyobrażam sobie ogarnięcia tego wszystkiego. Mam dwójkę dzieci i mi to ciężko ogarnąć. Mąż kupił mi nawet irobota, żeby mi ułatwić, jak jego nie ma w domu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2021 16:11
i jak ona zapewni wszystkim dzieciom odpowiednią ilość uwagi, każde dziecko jest inne serio czasem cieżko z 1 lub 2 a co dopiero tyle. pomijam juz fakt ze pewnie strasze dzieci mają odebrane dzicinstwo bo musza sie zajmowac mlodszym rodzenstwem. A wyksztalcenie? chyba sobie nie zdjaje sobie sprawy ile kosztuje nauka wyzsza, nawet jeśli tylko czesc z dzieci pojdzie na studia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.08.2021 14:30
Musi mieć rozwalona liczę. Pewnie jak się zaczyna akcja to kicha i już dziecko się rodzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.08.2021 14:34
Słabo to wygląda. Fakt że zaszła jeszcze przed 15 rokiem życia podchodzi pod pedofilie. Jeszcze takie tłumaczenie dlaczego nie skończyła studiów świadczy o głupocie. Nie skończyła bo wybrała sobie inną role. Przy tylu dzieciakach nie powinno się studiować tylko zajmować tym co się z siebie wy.daliło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 21:22
Ale prezereatywy jeszcze istnieja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie