Na posiłki dla dziesięciorga dzieci wydaje 4 tys. zł tygodniowo. Pokazała, jak je przyrządza i stała się internetową sensacją

Aby przygotować śniadanie wstaje o 5 rano i spędza w kuchni godzinę.
Na posiłki dla dziesięciorga dzieci wydaje 4 tys. zł tygodniowo. Pokazała, jak je przyrządza i stała się internetową sensacją
Fot. Instagram.com (@doughertydozen)
04.08.2021

Droga do macierzyństwa nie zawsze jest łatwa. Niektóre pary latami czekają na to, aby zostać rodzicami, innym niestety nigdy nie udaje się spełnić tego marzenia. Czasami nawet zaawansowana medycyna okazuje się bezsilna. 

Zobacz również: 12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”?

Na własnej skórze przekonała się o tym Alicia Dougherty i jej mąż Joshua. Para starała się o dziecko przez 9 lat – niestety bezskutecznie. Kobieta doświadczyła aż 11 poronień, a po ostatnim wraz z mężem podjęła decyzję o adopcji. Wówczas jednak zdarzył się prawdziwy cud – 6 dni po tym, jak państwo Dougherty wrócili do domu ze swoim dzieckiem okazało się, że Alicia jest w ciąży. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dougherty Foster Adopt (@doughertydozen)

Matka dziesięciorga dzieci pokazała, jak przygotowuje im posiłki 

Dziś 40-letnia Amerykanka i jej mąż są rodzicami dziesięciorga dzieci - czwórka z nich jest biologiczna, a szóstka - adoptowana. Harlee, Bodhi, Jason, Jordan, Dash, Zoey, Bree, Patrick, James i Alex razem z rodzicami są znani w mediach społecznościowych jako Dougherty Dozen (“dozen” z jęz. angielskiego oznacza “tuzin”). Najmłodsze dziecko pary ma 2 latka, a najstarsze – 15. 

Opieka nad dziesięciorgiem dzieci to niełatwe zadanie... i niemałe wydatki. W rozmowie z mediami Alice zdradziła, że na same posiłki wydaje tygodniowo minimum 1 tys. dolarów, czyli ponad 4 tys. zł. Z kolei ich przygotowanie zajmuje co najmniej godzinę. Pani Dougherty zaczyna szykować śniadanie dla swoich pociech już o 5 rano. 

@doughertydozen

Who can guess how long this really took? #9to5 #LargeFamilyLiving #10kids

♬ original sound - Ruby

@doughertydozen

##LearnHow ##ChickenPotPie for ##PickyEaters ##FeedingMyFamily ##CookingWithLove ##BonAppetit ##DoughertyDozen

♬ cooking video - cooking

Dougherty Dozen szybko stali się internetową sensacją - na TikToku obserwuje ich już ponad 1,2 mln osób, a ich filmiki zebrały prawie 27 mln polubień. Jednymi z najpopularniejszych nagrań są te ukazujące, jak Alice przygotowuje posiłki dla swojej gromadki. Internauci są pod wielkim wrażeniem i okrzyknęli kobietę prawdziwą bohaterką. 

@doughertydozen

##Tutorials FYI don’t make blue corn tacos thinking they’ll be “new and fun” bc kids don’t like “new and fun”🙄. ##FeedingMyFamily ##BonAppetit

♬ I Can Feel It (Christmas Instrumental) - Nick Sena and Danny Echevarria

@doughertydozen

How many eggs do you go through in 1 meal? ##FeedingMyFamily ##BreakfastForDinner ##LargeFamilyLiving

♬ Cute songs for pet videos and easy events - Saku

Co ciekawe, państwo Dougherty zapowiadają, że to wcale nie koniec jeśli chodzi o plany powiększenia rodziny. Chcą adoptować kolejne dzieci – w pierwszej kolejności chcieliby stworzyć dom dla nastolatka, ponieważ starsze dzieci najrzadziej mogą liczyć na adopcję. 

Co sądzicie o rodzinie Dougherty? My jesteśmy pod wielkim wrażeniem! 

Zobacz również: Ten chłopak ma 149 rodzeństwa. Zdradził sztuczkę na zapamiętanie wszystkich imion w rodzinie

Polecane wideo

Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę
Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 15:36
Już miałam na ustach słowo ,,p.erdolone dziecioroby,, ale jeśli adoptowali aż tyle dzieci, to szacunek dla nich. Naprawdę podziwiam, bo ja bym nie mogła. Chcieli, ale nie musieli adoptować tylu dzieci, ani płodzić 4 swoich. Wtedy mieliby mniejsze wydatki,ale widocznie są bogaci i im taka rodzina pasuje bo mogą sobie na to pozwolić. Czują się na siłach żeby je wychować to niech to robią.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie