Nauczyciel odesłał uczennicę do domu, bo „przez jej strój poczuł się niezręcznie”

W co 17-latka ubrała się do szkoły?
Nauczyciel odesłał uczennicę do domu, bo „przez jej strój poczuł się niezręcznie”
Fot. Facebook.com (Christpher Wilson, Karis Wilson)
02.03.2021

Szkolny dress code rządzi się swoimi prawami i zapewne większość osób zgodzi się z tym, że uczniowie powinni wyglądać na co dzień raczej skromnie. Strój, które ostatnio założyła na siebie uczennica kanadyjskiego liceum NorKam Secondary School w Kolumbii Brytyjskiej, podzielił jednak internautów.

Całą sprawę nagłośnił ojciec nastolatki, Christopher Wilson. W mediach społecznościowych zamieścił post, który odbił się szerokim echem w Internecie. Mężczyzna opisał w nim, jak jego córka została potraktowana przez jednego ze swoich nauczycieli.

Dzisiaj moja córka została odesłana do domu za noszenie ubrania, które sprawiało, że jej nauczyciele "czuli się niezręcznie". Córka została wytypowana na środek klasy, po czym usłyszała, że musi opuścić zajęcia. Do domu wróciła ze łzami w oczach

- słowa wzburzonego rodzica zacytował serwis o2.pl.

W co dokładnie ubrała się Karis? 17-latka założyła na siebie biały golf z długim rękawem, do którego dobrała czarną sukienkę na ramiączkach z koronkowym wykończeniem. Sukienka sięgała jej do kolan i nie miała żadnych prześwitujących wstawek, więc zarówno dziewczyna, jak i jej ojciec nie rozumieją, dlaczego nauczyciele 17-latki byli tak oburzeni tym strojem.

Karis WilsonFot. Facebook.com

Mężczyzna poprosił o interwencję dyrekcję placówki, ale usłyszał od nich, że szkolny kodeks ubioru zabrania uczniom noszenia czegokolwiek, co mogłoby odwrócić uwagę od nauki.

Większość internautów wsparła Karis pozytywnymi komentarzami. A Wy co sądzicie o takim stroju do szkoły? Widzicie w nim cokolwiek niewłaściwego?

Zobacz także: Straszna wizja Jackowskiego. „Jednego dnia wszystko runie”

Polecane wideo

Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…
Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać… - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 4.74 / 5
gość (Ocena: 5) 05.03.2021 21:21
Nie no z całym szacunkiem ale ubrała koszulę nocną? To wygląda jak erotyczna bielizna więc dziwię się wgl że rodzice pozwolili jej tak iść do szkoły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2021 22:43
Trochę za cienki materiał kiecki ale zakrywa wszystko co trzeba A każda uczennica powinna muc się malować do szkoły np tak od gimnazjum Nauczycielki każą zmywać makijaż bo są zazdrosne o młodsze i ładniejsze uczennice
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2021 20:49
Nic, tylko wdała się w swojego ojca. Tak samo... "mądra" ;).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2021 09:17
zgadzam sie , że nie jest to strój do szkoły...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2021 17:07
No źle to wygląda i kojarzy się z bielizną, szkoda że nie mają mundurków
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie