Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę

W ciągu ostatnich 10 miesięcy powitała na świecie 10 dzieci!
Ma 23 lata, 11 dzieci i... plany dalszego powiększania rodziny. W sumie chce ich mieć ponad setkę
Fot. Instagram.com (@batumi_mama)
25.02.2021

Pojawienie się w życiu dziecka potrafi wywrócić życie rodziców do góry nogami. Przez kolejne miesiące cała uwaga opiekunów jest skupiona przede wszystkim na maleńkim potomku. Dziecko dyktuje rytm dobowy i plan dnia, a rodzice muszą przygotować się na wiele wyrzeczeń i nieprzespanych nocy. 

Zobacz również: Ma piętnaścioro dzieci i od 10 lat niemal nieustannie jest w ciąży. Niebawem jej rodzina znów się powiększy

Sytuacja komplikuje się z każdą kolejną pociechą, zwłaszcza jeśli przychodzą one na świat w krótkich odstępach czasowych. Wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy dowiedzieli się o ciąży mnogiej i którym urodziły się wieloraczki.  

Mimo to niektórzy nie mogą doczekać się narodzin kolejnego dziecka i od razu planują następne ciąże. Tak jak 23-letnia Rosjanka, która wychowuje gromadkę 11 pociech i już snuje marzenia o następnych. W sumie chce mieć ponad setkę dzieci. 

Christina Ozturk ma 23 lata i 11 dzieci. W sumie chce mieć ponad setkę 

Christina Ozturk ma 23 lata i pochodzi z Moskwy, ale swoje życie związała z gruzińskim kurortem Batumi nad Morzem Czarnym. To właśnie podczas wakacji w tym miejscu Christina poznała swojego męża, 56-letniego Galipa Ozturka, zamożnego właściciela hotelu.  

Rosjanka urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 17 lat i została samotną matką. Jednak wszystko zmieniło się po tym, gdy poznała Galipa. Para marzyła o założeniu wielkiej rodziny w możliwie jak najkrótszym czasie. W tym celu postanowiła skorzystać z pomocy surogatek. Ich pierwszy wspólny syn, Mustafa, przyszedł na świat w marcu 2020 roku. Ostatnie (póki co) dziecko urodziło się w styczniu 2021 roku. Na przestrzeni ostatnich 10 miesięcy Christina i jej mąż powitali na świecie dziesięcioro dzieci. W sumie wychowują 11 pociech, ale to dla nich dopiero początek.  

W rozmowie z mediami 23-latka wyznała, że marzy jej się ponad setka dzieci. 

Nie wiem, ile ostatecznie ich będzie, ale na pewno nie zamierzamy przestać na dziesiątce. 

Mimo że koszt każdej ciąży donoszonej dzięki pomocy surogatki wynosi ok. 10 tys. dolarów (37 tys. zł), Christina i Galip mogą sobie na to pozwolić dzięki niemałej fortunie, jaką udało się zgromadzić mężczyźnie. Stać ich także na korzystanie z armii opiekunek, które zapisują każdą informację o dziennej aktywności dzieci w specjalnych dziennikach.  

Jak wygląda życie Christiny z jedenastką pociech? 23-latka dokumentuje to na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 81 tys. osób. Zdjęcia jej pokaźnej gromadki obejrzycie w naszej galerii. Myślicie, że Christina i jej mąż spełnią swoje marzenie o ponad setce dzieci? 

Polecane wideo

12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”?
12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”? - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.03.2021 19:36
WTF?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2021 08:05
Ile? 100 dzieci? Nie wyobrażam sobie tego, przy swojej 4 czasem nie mam siły…Mimo że mam do pomocy męża, teściową, moją mamę i irobota do sprzątania. Moje maluchy są tak żywe, że ciężko je ogarnąć. A co dopiero mówić przy tylu dzieciach, ile chce mieć ta kobieta. Dla mnie to niewyobrażalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2021 11:06
Oni są po prostu chorzy i jeśli plan by im się udał to bardzo skrzywdziliby te dzieci, bo co to za życie być ciągle pod opieką niani... jeszcze jak zbankrutują, co jest jak najbardziej możliwe, to co wtedy stałoby się z tymi dziećmi? Moim zdaniem jak mają tyle pieniędzy to powinni je zainwestować w dobrych psychiatrów i psychologów dla siebie, a nie w kolejne informacje vitro i surogatki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 18:53
Final tego "sportu"taki ze dzieci wychowuja dzieci chory ludzie
odpowiedz
Gin (Ocena: 5) 25.02.2021 18:43
Mimo że urodziła tak dużo dzieci, to jeszcze ma małą wiedzę o anatomii, fizjologii itd. Setka... Wybaczcie, ale mnie to śmieszy.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie