12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”?

W sumie Nadya Suleman wychowuje aż czternaścioro pociech.
12 lat temu urodziła ośmioraczki. Jak dziś wyglądają dzieci „oktomamy”?
Fot. Instagram.com (@motherpostbaby/@nataliesuleman)
04.02.2021

Nadya Suleman (właściwie Natalie Denise Sulemanznalazła się na ustach całego świata w roku 2009, gdy na świat przyszły jej ośmioraczki. Nie był to jednak cud natury, ale skrupulatnie zaplanowana ciąża. Kobieta skorzystała z zabiegu in vitro, w ramach którego wszczepiono jej zarodki pozostałe z poprzednich procedur. Osiem z nich się przyjęło. 

Zobacz również: „Ciąża w ciąży”. W czasie rutynowego badania jej ginekolog aż zaniemówił

Gdy Suleman zdecydowała się na wszczepienie pozostałych zarodków była już samotną mamą sześciorga dzieci – wszystkie przyszły na świat dzięki procedurze in vitro. Tłumacząc swoją decyzję kobieta mówiła, że nie chciała, aby embriony się zmarnowały. Po latach przyznała jednak, że jej decyzja była nieprzemyślana i nieodpowiedzialna, oraz że żałuje, że zdecydowała się na taki krok.  

Wcześniej jednak Suleman zyskała status celebrytki. Niedługo po urodzeniu ośmioraczków zaczęła być zapraszana do przeróżnych programów telewizyjnych. W mediach była porównywana do Angeliny Jolie, co wzbudzało jeszcze większe zainteresowanie jej historią.  

W roku 2012 Suleman przeszła załamanie nerwowe i zgłosiła się na terapię do zamkniętego ośrodka. Ogłosiła też bankructwo i została zmuszona do sprzedania domu. Z czasem  
“oktomamie” udało się jednak wyjść na prostą.  

Ośmioraczki Nadyi Suleman skończyły 12 lat. Jak wyglądają?

Dziś Nadya Suleman pokazuje swoje życie rodzinne głównie na Instagramie, gdzie obserwuje ją 185 tys. fanów. 26 stycznia 2021 roku jej ośmioraczki - NoahMaliyahIsaiahNariyahJonahMakaiJosiah i Jeremiah - skończyły 12 lat. Z tej okazji dumna mama złożyła całej gromadce życzenia i pokazała ich zdjęcia. Jak dziś wyglądają dzieci słynnej “oktomamy”? Przekonacie się o tym zaglądając do galerii poniżej 

Polecane wideo

Ma piętnaścioro dzieci i od 10 lat niemal nieustannie jest w ciąży. Niebawem jej rodzina znów się powiększy
Ma piętnaścioro dzieci i od 10 lat niemal nieustannie jest w ciąży. Niebawem jej rodzina znów się powiększy - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.03.2021 09:20
Też bym chciał BYĆ ojcem ale jest JEDNO ale .. KTÓRA DZIEWCZYNA TEGO CHCE DZIŚ ? W DZISIEJSZYCH CZASACH .. stanu cywilnego PANNA .. Samotna tak jak ja .. Pozdrawiam z Podlasia Miłego Dnia ..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 21:52
Wow, śliczne ma te dzieci - widać że dobre geny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2021 09:35
Z jednej strony taka w pełni zaplanowana wielodzietność przy byciu samotnym i biednym to czysta głupota i skrajna nieodpowiedzialność warta potępienia, a z drugiej strony szacunek, że mimo wszystko jakoś daje radę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie