Ma piętnaścioro dzieci i od 10 lat niemal nieustannie jest w ciąży. Niebawem jej rodzina znów się powiększy

Na samo jedzenie i pieluchy wydają tygodniowo 1,6 tys. zł.
Ma piętnaścioro dzieci i od 10 lat niemal nieustannie jest w ciąży. Niebawem jej rodzina znów się powiększy
Fot. YouTube.com/Dynamic Feed
14.09.2020

Pięciu chłopców, dziesięć dziewczynek, a w tym wszystkim trzy pary bliźniaków. W sumie piętnaścioro pociech w wieku od czterech miesięcy do 12 lat plus kolejne dziecko w drodze. Tak wygląda rodzina Patty Hernandez i jej męża Carlosa. Z powodu wciąż powiększającej się gromadki dzieci państwo Hernandez cieszą się wielkim zainteresowaniem mediów. 

Zobacz również: Ta mama od 30 lat jest w ciąży. Kilka dni temu urodziła dziecko numer...

38-letnia Patty i jej o rok młodszy mąż mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Karolinie Północnej. Cała piętnastka ich dzieci otrzymała imiona, które zaczynają się na literę “C” - to na cześć głowy rodziny, Carlosa, który utrzymuje żonę i pociechy pracując jako sprzątacz. Dzieci państwa Hernandez (od najstarszego do najmłodszego) to Carlos Jr. (12 lat), Christopher (11 lat), Carla i Caitlyn (9 lat), Cristian (8 lat), Celeste (7 lat), Cristina (6 lat), Calvin i Catherine (5 lat), Carol (4 lata), Caleb i Caroline (3 lata), Camilla (2 lata), Charlie (roczek) i Crystal (4 miesiące). W maju 2021 roku do tej gromadki dołączy jeszcze jedna dziewczynka, które zapewne również otrzyma imię na literkę “C”. 

W rozmowie z mediami Patty wyznaje, że na samo jedzenie i pieluchy ona i jej mąż wydają ok. 400 dolarów tygodniowo, czyli jakieś 1,6 tys. zł. Para otwarcie przyznaje też, że nie korzysta z żadnej antykoncepcji.  

Wszystko oddaliśmy w ręce Boga. Będziemy szczęśliwi z wszystkiego, czym nas obdarzy. 

Patty jest w niemalże nieustającej ciąży od ponad dekady, bo od 2008 roku.  

Czuję się bardzo szczęśliwa gdy jestem w ciąży. Zazwyczaj jakieś 3 miesiące po urodzeniu dziecka zachodzę w kolejną ciążę. 

Czy Patty i Carlos powiedzieli ostatnie słowo jeśli chodzi o powiększenie swojej rodziny? Biorąc pod uwagę ich niechęć do ingerowania w płodność można przypuszczać, że odpowiedź na to pytanie brzmi “nie”. A jak wygląda ich życie z piętnaściorgiem dzieci? Aby się o tym przekonać zajrzyjcie do poniższej galerii.  

Polecane wideo

31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży
31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2020 10:51
"Zazwyczaj jakieś 3 miesiące po urodzeniu dziecka zachodzę w kolejną ciążę. " Nawet nie minie okres połogu, jak znowu zaciążona. To nawet zwierzęta tak się nie grzmocą. Ale pan tatuś nie na darmo sprzątacz. Jakby miał większą świadomość, zajmowłaby bardziej "intratne" stanowisko :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 14.09.2020 15:39
Muuu...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.09.2020 12:37
Nic tylko życzyć żeby dzieciaki powtórzyły tą niechlubną tradycje. Co przy takim przykładzie wydarzy się z dużym prawdopodobieństwie. Może najstarsze już za 4 lata przyniesie radosną nowinę o zostaniu dziadkami.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.09.2020 12:26
Tylko pozazdrości i połowa wogole nie może
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2020 09:10
Oho, zaczyna się jak u Turpinów. Poza tym m, nie wierzę, że sprzątacz jest w stanie utrzymać że swojej pensji drużynę piłkarską. Co trzy miesiące kolejna ciąża? Zawodowa krowa rozpłodowa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie