Nie chcą ukrywać, co zrobiła z nimi ciąża. Inne matki mają im to za złe

W ten sposób podobno zniechęcają do macierzyństwa.
Nie chcą ukrywać, co zrobiła z nimi ciąża. Inne matki mają im to za złe
źródło: Instagram (instagram.com/postpartum)
27.07.2019

W dzisiejszych czasach prawda okazuje się pojęciem względnym. Wystarczy spojrzeć na profile dzieciatych influencerek, które relacjonują swoje życie rodzinne w Internecie. Koloryzowanie rzeczywistości jest dla nich codziennością. Prowadzi to do sytuacji, że kiedy same zostajemy matkami, natychmiast wpadamy w czarną rozpacz. Tylko dlatego, że bycie rodzicem wcale nie wygląda tak, jak na pozowanych zdjęciach z Instagrama.

Zobacz również: Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego

Skoro nasza wirtualna idolka chwali się idealnym ciałem po ciąży i jej pociechy są zawsze grzeczne, a ja mam ogromne rozstępy i nie potrafię zapanować nad potomstwem - widocznie to ze mną jest coś nie tak. Dlatego tak ważna jest szczerość i otwarte mówienie także o gorszych chwilach.

Poznajcie matki, które pokazują macierzyństwo takim, jakim często jest. Z bliznami, dodatkowymi kilogramami i chwilami zwątpienia. Choć często słyszą, że swoim działaniem szkodzą sprawie - one nic sobie z tego nie robią. Ich zdaniem prawda zawsze się obroni. W galerii zobaczysz zdjęcia, które wzbudziły największe kontrowersje.

Zobacz również: Odważyła się pokazać brzuch po 5 ciążach. Do niedawna sama się go brzydziła

Polecane wideo

Odważyła się pokazać brzuch po 5 ciążach. Do niedawna sama się go brzydziła
Odważyła się pokazać brzuch po 5 ciążach. Do niedawna sama się go brzydziła - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2019 11:07
Ja z kolei nie rozumiem jak dla niektótych kobiet wygląd brzucha może wpłynąć na decyzję o zajściu w ciążę. Macierzyństwo jest wspaniałe, a brzuch...? I tak najczęściej widzi go sama kobieta i partner. Po jednej ciąży mój brzuch wyglądał tak samo jak przed (po długim czasie), ale wiem że mąż zaakceptowałby każdą zmianę i ja również, bo nie to jest najważniejsze. Niekiedy na wiele zmian zachodzących w ciele kobiety nikt nie ma wpływu, ciałp czasem robi co chce, i kogo tu obwiniać? Dobrze że Panie to pokazują bo idealne brzuchy gwiazdek na instagramie też są chorym zjawiskiem... byle się pochwalić i zdołować mnóstwo innych kobiet.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 28.07.2019 01:08
I znowu będzie licytacja, która po ciąży miała bardziej płaski brzuch, która w ogóle nie miała rozstępów, nie przybrała dużo na wadze itp? Kobiety, każda ciąża jest inna, każda kobieta inaczej to przechodzi, ja się nie opychałam jedzeniem przeciwnie, jadłam normalnie a i tak przytyłam 19kg choć tego nie chciałam.. I co, mam się zabić po parę godzin po porodzie nie mam idealnie płaskiego brzucha?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2019 08:40
Bez przesady..te matki chyba urodziły po kilkoro dzieci. Ja jestem mamą 2 dzieci i mój brzuch jest płaski..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2019 07:06
Zastanawiające, że żadna modelka/aktorka/celebrytka nie ma takich problemów.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie