Pokazała, co strasznego ciąża zrobiła z jej ciałem. „Nie straszę, ale uprzedzam”

Ten widok nie wszystkim się spodoba.
Pokazała, co strasznego ciąża zrobiła z jej ciałem. „Nie straszę, ale uprzedzam”
źródło: Instagram (instagram.com/sherieheather)
14.07.2019

Pokazywanie rozstępów i blizn po ciąży uważane jest przez niektórych za zupełnie zbędne. To nie żadne promowanie normalności, ale sposób na zniechęcenie kobiet do rodzenia dzieci. Krytycy przesadnej szczerości wychodzą z założenia, że przykre efekty uboczne lepiej ukrywać, niż nimi epatować.

Zobacz również: 2 lata temu urodziła dziecko. Pokazała, jak wygląda jej brzuch po takim czasie

Ona jest zupełnie innego zdania. Sheri Grant jest matką trójki dzieci, która nie ma zamiaru koloryzować rzeczywistości. 29-latka przez lata zmagała się z ogromnymi kompleksami, ale to właśnie ciało po rozwiązaniu udało jej się wreszcie pokochać. I to pomimo widocznych niedoskonałości.

Dziś na swoim profilu na Instagramie pokazuje wprost, z czym musi się liczyć każda matka. Bez użalania się, ani przesadnego zachwytu. Chodzi jej wyłącznie o prawdę, która oczywiście nie wszystkim przypadła do gustu. A Tobie? Przekonaj się przeglądając naszą galerię.

Zobacz również: Jak wygląda brzuch po urodzeniu trojaczków? Młoda mama odważyła się to pokazać

Polecane wideo

Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego
Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.67 / 5
Żal mi kobiet (Ocena: 4) 13.11.2019 10:33
Przecież większość podaje się za katolików, że dziecko najważniejsze, że cud. I ci wszyscy katolicy chcieliby,żeby te kobiety wyglądały jak celebrytki. Taka rzeczywistość. Biorą piękna za żonę, chcą dzieci nie ponosząc za to żadnych kosztów (mowa tu o Panach) a jak żona zbrzydnie to mu się jednak nie podoba takie wydanie prawdziwej kobiety,która urodziła mu dziecko. Zastanów się kraju katolicki czy chcesz mieć dzieci czy jednak nie. Bo kobieta ci się przestaje podobać. A w sumie dopiero powinna zacząć. Bo urodziła w ciężkich bólach dziecko. Właśnie twoje. I to ona poniesie konsekwencje wszystkiego, czy to komplikacji, czy to własnego zdrowia, czy straty ciała i być może i partnera,który ,,nie tak to sobie wyobrażał,,. I właśnie zamiast ,,słit foci,, które każdy akceptuje,powinno się pokazywać jak w rzeczywistości wygląda kobieta ,, nie poprawiona,,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2019 17:18
Ciekawe czy mąż tej laski jest taki wyrozumiały i tak zaakceptował jej ciało.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2019 12:07
Wiadomo że ciążą niszczy w jakiś sposób ciało kobiety. A tym bardziej 3 ciążę. Płód korzysta np. z zasobów wapnia matki, czyli zęby lub kości mogą bardzo szybko polecieć w przyszłości (stąd częste złamania u kobiet po menopauzie). Jeszcze te przebarwienia wyglądające jak plamy starcze. Niby pisze że ma 29 lat ale spokojnie wygląda na 10 lat starszą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie