Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego

Tak wygląda w 6. miesiącu.
Wszyscy mówią o ciążowym brzuchu tej ślicznotki. Dzieje się z nim coś dziwnego
źródło: Instagram (instagram.com/belle_lucia)
07.06.2019

Często krytykujemy influencerki. Zarzucamy im, że nie robią niczego pożytecznego, bo dodawanie zdjęć do Internetu i promowanie kolejnych niepotrzebnych nikomu produktów trudno uznać za wartościową pracę. Być może jest w tym trochę prawdy, ale czasami należy im także współczuć. Jako osoby publiczne muszą liczyć się nie tylko z zachwytem fanów, ale i zmasowanym hejtem.

Zobacz również: Z brzuchem tej ciężarnej dzieje się coś przerażającego. Dziecko zaczyna się poruszać i nagle...

Mniej lub bardziej świadomie zrezygnowały ze swojej prywatności, za co płacą najwyższą cenę. Ona przekonała się o tym jak mało kto. Belle Lucia jest popularną modelką, blogerką i youtuberką, którą obserwują miliony ludzi. 24-letnia Australijka niedawno ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka, a fani uważnie przyglądają się jej ciążowej metamorfozie.

Szczególnie wielkie emocje wzbudza jej brzuch, który stał się obiektem drwin, plotek i brutalnych komentarzy. Dlaczego? Zajrzyj do naszej galerii, a zrozumiesz, dlaczego ciało przyszłej mamy wywołuje aż takie kontrowersje. To już 6. miesiąc.

Zobacz również: Pokazała, jak wygląda brzuch w ciąży z trojaczkami. Przeraziła wszystkich

Polecane wideo

12-latka zostanie mamą. Z dumą pokazuje ciążowy brzuch
12-latka zostanie mamą. Z dumą pokazuje ciążowy brzuch - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 21:39
Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2019 06:57
Post o niej już był... moja znajoma tez miała taki niewidoczny brzuch, już ja miałam większy jak się najadlam. Z czego tu się śmiać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie