Młode mamy chwalą się perfekcyjnym makijażem prosto z... porodówki. Kontrowersyjny trend podbija Instagram

Makijaż między skurczami? Dla nich to nic trudnego.
Młode mamy chwalą się perfekcyjnym makijażem prosto z... porodówki. Kontrowersyjny trend podbija Instagram
Fot. Instagram.com (@143diana_/@glamandgab)
13.05.2019

Kobiety, które już urodziły dziecko w większości są zgodne – nie ma większego bólu niż skurcze porodowe. Samo wypchnięcie z siebie ok. 3-kilogramowego nowego życia też nie należy do najłatwiejszych ani najbardziej przyjemnych przeżyć. Niektórzy eksperci porównują nawet poród do wysiłku, który towarzyszy biegaczom uprawiającym maratony. Najkrócej mówiąc - to krew, pot i łzy. 

Zobacz również: Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce

Ale nie dla tych młodych mam, których zdjęcia zobaczycie w galerii poniżej. Każda z nich stwierdziła, że poród to żadna wymówka dla tego, żeby w dniu urodzenia dziecka nie prezentować się perfekcyjnie. W związku z tym przyszłe mamy wybrały się na porodówkę z kosmetyczkami wypełnionymi profesjonalnymi kosmetykami do makijażu. W oczekiwaniu na kolejne skurcze w skupieniu pracowały nad idealnym make-upem. Myślicie, że dzięki temu łatwiej było im znieść bolesny poród? 

Polecane wideo

Tak zachowują się faceci na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach
Tak zachowują się faceci na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach - zdjęcie 1

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 16:16
Ja do pierwszego porodu szlam bez makijażu. Ale zrobilam go i fryzurę już kilka godzin po. Drugi poród to planowana cesarka, więc pełny make up i śliczna koszulka. Może dla niektórych mam to nie ważne, bo są zbyt zmęczone, albo nie przywiązują wagi do wyglądu w tym momencie. Ale prosze nie hejtować tych co ładnie chcą wyglądać niezależnie od stanu i chwili w życiu. To że my się malujemy, noe znaczy że patrzymy z góry na was.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 12:29
Wiadomo Ameryka, u nas by taka zlinczowali.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2019 20:57
To oczekiwanie na porod wlasiwy, czesto trwa barzo długo. Jeśli je to relaksuje to niech sie maluja. Przeciez szykują sie na pierwsze spotkanie ze swoim dzieckiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2019 11:42
Witam panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/xwiola24x
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.05.2019 10:28
Idiotyzm, jak większość trendów na insta ;-) jeszcze trochę i makijaż będą robić niemowleciu by wyglądało idealnie na zdjęciach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie