Internauci wściekli na ciężarną modelkę. Nie podoba im się jej brzuch w 4. miesiącu

23-latka musiała usunąć zdjęcie.
Internauci wściekli na ciężarną modelkę. Nie podoba im się jej brzuch w 4. miesiącu
źródło: Instagram (instagram.com/belle_lucia)
05.04.2019

Ciąża to stan, który trudno ukryć. Przede wszystkim z powodu zmian zachodzących w naszym ciele. Rosnący brzuch staje się coraz bardziej widoczny i zazwyczaj ciężko pomylić go z efektem ubocznym kiepskiej diety. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z idealnie zgrabną modelką.

Zobacz również: Musisz to przeczytać, zanim znowu skomentujesz wielkość brzucha ciężarnej kobiety

Belle Lucia nie musiała się jednak spieszyć z ogłoszeniem światu radosnej nowiny. Australijska piękność przez kilkanaście tygodni nie dawała po sobie poznać, że spodziewa się dziecka. I mogłaby jeszcze dłużej, bo w 4. miesiącu zupełnie tego po niej nie widać.

23-latka, którą obserwuje na Instagramie ponad 1,3 mln fanów, postanowiła jednak podzielić się tą informacją. I szybko tego pożałowała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez B E L L E L U C I A (@belle_lucia)

A więc to prawda, że 1+1=3? Mama i tata #jużwkrótce #4miesiącciaży

- podpisała zdjęcie opublikowane na łamach mediów społecznościowych. Dziś jednak nie ma po nim śladu, bo z powodu hejtu fotografia została przez nią usunięta.

Skąd taka fala nienawiści, skoro ciąży należy raczej pogratulować, niż współczuć? Belle podpadła swoim fanom, bo ich zdaniem brzuch modelki jest zbyt płaski. Internauci są zszokowani, że w czwartym miesiącu ciało kobiety może być tak smukłe i zgrabne.
„To chore. W ogóle nie wyglądasz na ciężarną”. „W 9. miesiącu będziesz chudsza, niż ja nie będąc w ciąży”. „Kolejna głodząca się modelka, która krzywdzi własne dziecko”. „Kłamczucha, z takich spraw nie można żartować” - można było przeczytać w komentarzach.

Zobacz również: Pokazała, jak wygląda brzuch w ciąży z trojaczkami. Przeraziła wszystkich

Tak, mój ciążowy brzuszek nie jest jeszcze widoczny. Ciało każdej kobiety w stanie błogosławionym wygląda inaczej. To, że nic mi nie odstaje, wcale nie oznacza, że nie spodziewam się dziecko. Dlaczego miałabym na ten temat kłamać?

- odpisała hejterom. I usunęła okolicznościowe zdjęcie oraz nagrania.

To kolejny przykład internetowej przemocy wobec ciężarnej, która nie spełnia dziwnych oczekiwań obserwatorów. Miejmy nadzieję, że Belle nie za bardzo się nimi przejmie i w spokoju będzie oczekiwała na rozwiązanie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez B E L L E L U C I A (@belle_lucia)

Zobacz również: Fit blogerka pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Fani nie spodziewali się takiego widoku...

Polecane wideo

One już NIE SĄ w ciąży. Tak NAPRAWDĘ wygląda brzuch matki chwilę po urodzeniu dziecka
One już NIE SĄ w ciąży. Tak NAPRAWDĘ wygląda brzuch matki chwilę po urodzeniu dziecka - zdjęcie 1

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
DUŚKA (Ocena: 5) 10.01.2020 09:37
Ja w czwarty miesiącu byłam płaską jak deska i nie jestem modelką, w czasie całej ciąży przytulam 8kg. A córkę urodziłam z wagą 3.650, więc jak na tą wagę dziecko było normalne. A po porodzie nie Miałam w ogóle brzucha byłam płaska jak deska😊 Więc nie można mówić że Ktoś ! dziecko zagłodza każdy inaczej to przechodzi jedną przyryje 30kg. druga może 7kg. I to wcale nie znaczy, że ta co waży 30kg. więcej urodzi zdrowe i normalnie wagi do dziecko! Może być że będzie ważyć 2.50😊 Więc po co te hejty złośliwe? Grubość ciaźy nie świadczy o wielkości płodu tylko o tym, że jest coś nie tak z nerkami, watrobą zatrzymaniem wody co często doprowadza do zatrucia płodu i organizmu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 13:43
Jestem w połowie 6 miesiąca i brzuszek mam taki jak to w rodzinie mówią się dużo najadła i dużo napiła. Robiąc badania na poziom glukozy, podczas którego trzeba dużo czasu spędzić w laboratorium, bo jest krew pobierana 3-krotnie, chciałam skorzystać z przysługującego mi prawa i wejść bez kolejki. Niestety ludzie w poczekalni stwierdzili, że ciąży po mnie nie widać i nie chcieli przepuścić. Ludzie, nie każda kobieta ma ogromny brzuszek ciążowy, niektóre mają malutkie, a są w stanie błogosławionym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2019 16:20
W czwartym miesiącu płód i macica są nadal maleńkie. Wystarczy, że ktoś ma mocniejsze mięśnie brzucha i nic nie będzie widać jeszcze. I będzie to zupełnie normalne. U mnie coś tam jakby większe wzdęcie pojawiło się w połowie szóstego miesiąca. Pozowałam jeszcze wtedy do katalogu z bielizną i daliśmy radę bez photoshopa. Ciała są różne, różnie reagują.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.04.2019 09:40
Moja przyjaciółka brzuch miała dopiero w 6 miesiącu, a po mnie było widać już w 3 charakterystyczne zaokrąglenie, bez możliwości 'wciągnięcia'. Obie jesteśmy zdrowe, obie pierwsze ciąże, obie szczupłe. Każda kobieta jest inna - jednak w 4 miesiącu będzie miała małą piłeczkę, druga będzie zupełnie płaska, trzecia dopiero zacznie się zaokrąglać, czwarta będzie mieć płaski brzuch, a ogromne piersi z żyłkami - i można by tak wymieniać w nieskończoność. Co to kogo obchodzi w ogóle? Liczy się, by dziecko urodziło się zdrowe, a nie to, jak duży brzuch będzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2019 08:59
Przecież w 4 miesiącu jeszcze nie widać żadnego brzucha, a tym bardziej w pierwszej ciąży. Po mnie dopiero w 6 miesiącu było cokolwiek widać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie