Młoda mama wybrała oryginalne imię dla swojej córki. Internauci: "Będzie szykanowana do końca życia!"

Zdaniem innych matek dziewczynka jej tego nie wybaczy.
Młoda mama wybrała oryginalne imię dla swojej córki. Internauci: "Będzie szykanowana do końca życia!"
Fot. iStock
02.04.2019

W oczekiwaniu na narodziny dziecka przyszli rodzice zmagają się z wieloma niewiadomymi i lękami. Boją się m.in. tego, że ich pociecha przyjdzie na świat z nieuleczalną chorobą, że chwila nieuwagi z ich strony zakończy się dramatycznym wypadkiem z dzieckiem w roli głównej, albo że ktoś będzie chciał skrzywdzić ich maleństwo. Jednak dla wielu rodziców koszmar jest o wiele bardziej prozaiczny - przeraża ich fakt, że ich dziecko mogłoby dostać pospolite i zwyczajne imię. 

Zobacz również: LIST: „To imię psa czy dziecka?”. Wszyscy śmieją się z tego, jak nazwałam córkę

Dlatego wielu przyszłych rodziców miesiącami głowi się nad wyjątkowym i oryginalnym imieniem, które ma za zadanie wyróżnić ich dziecko z tłumu rówieśników. Część z nich żywi też przekonanie, że imię inne niż wszystkie zapewni dziecku wyjątkowe życie, a także sukces w każdej dziedzinie. Pewna brytyjska przyszła mama postanowiła zasięgnąć porady w kwestii imienia dla swojej jeszcze nienarodzonej córki na forum Mumsnet. W oczach autorki wątku jej córka będzie prawdziwą małą księżniczką. Zresztą takie myślenie nie jest obce innym matkom. Jednak ta kobieta wzięła sobie to przekonanie do serca nieco zbyt mocno. Planuje dać dziewczynce na imię Princess, czyli właśnie Księżniczka. Spytała pozostałe matki z Internetu, co sądzą o takim imieniu. 

Fot. iStock

Niestety autorka postu nie mogła liczyć na zrozumienie wśród użytkowniczek forum. Inne matki zgodnie stwierdziły, że imię Princess jest absurdalne. Próbowały odwieść kobietę od tego pomysłu i przekonywały, że przez to imię dziewczynka będzie nieustannie wyśmiewana. 

O ile nie urodzisz miniaturowego psa chihuahua, jestem na nie. 

O nie! Jestem pewna, że przez to będzie szykanowana do końca życia. Na pewno wolałaby, żebyś dała jej inne imię. 

To imię jest niedorzeczne. W końcu córka zacznie protestować przeciwko temu, żeby ktokolwiek ją tak nazywał. 

Internautki wspomniały też o brytyjskiej eks-modelce i celebrytce Katie Price. Parę lat temu kobieta dała swojej córce na imię właśnie Princess, ponieważ wraz z ojcem dziewczynki uznała, że dziewczynka “jest ich małą księżniczką”. Jednak gdy córka Price podrosła, zaczęła buntować się przeciwko kontrowersyjnemu imieniu. Ojciec Princess przyznał w rozmowie z mediami, że 7-latka rozważała oficjalną zmianę imienia. 

Myślicie, że autorka wątku na Mumsnet zmieni zdanie? 

Zobacz również: „Nie zgadniecie, jakie imię wybrałam dla córki. Uznacie, że jest cudaczne, ale ja je UWIELBIAM!”

Polecane wideo

Ma dosyć wyretuszowanych matek. Pokazała, co stało się z nią po porodzie
Ma dosyć wyretuszowanych matek. Pokazała, co stało się z nią po porodzie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 02.04.2019 22:59
Ależ wy jesteście monotematyczni, litości
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie