Odważyła się pokazać brzuch po 5 ciążach. Do niedawna sama się go brzydziła

To nie jest łatwy widok.
Odważyła się pokazać brzuch po 5 ciążach. Do niedawna sama się go brzydziła
źródło: Instagram (instagram.com/she_plusfive)
29.03.2019

Celebrytki prześcigają się, która szybciej powróci do formy sprzed ciąży. Rozstępy, blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej postrzegane są jako porażka. Trzeba zrobić wszystko, by ich uniknąć. Jej się nie udało.

Zobacz również: Ma dosyć wyretuszowanych matek. Pokazała, co stało się z nią po porodzie

Brenda Stearns ma 32 lata i piątkę dzieci. A także brzuch, który przypomina o każdej kolejnej ciąży. Przez długi czas Amerykanka nie była w stanie nawet na niego patrzeć. Wydawał jej się obrzydliwy i był źródłem ogromnych kompleksów.

Pięć razy rodziłam. Dwa razy poprzez cesarskie cięcie, a trzy razy naturalnie. Dopiero niedawno zrozumiałam, że moje piękne dzieci nie wzięły się znikąd. To zasługa mojego równie pięknego i silnego ciała

- wyznaje. Dojście do takiego wniosku zajęło jej kilka długich lat. Wcześniej uważała się za kobietę gorszej kategorii, a hejterzy nazywający jej brzuch „obrzydliwością” na pewno nie poprawiali sytuacji.

Dziś z dumą pokazuje macierzyństwo bez retuszu. W ten sposób chce dodać otuchy wszystkim matkom, które spoglądając w lustro nie są w stanie powstrzymać łez. Odważne zdjęcia znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz również: Pokazała, co trojaczki zrobiły z jej brzuchem. Tak wygląda kilka lat po porodzie

Polecane wideo

One już NIE SĄ w ciąży. Tak NAPRAWDĘ wygląda brzuch matki chwilę po urodzeniu dziecka
One już NIE SĄ w ciąży. Tak NAPRAWDĘ wygląda brzuch matki chwilę po urodzeniu dziecka - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
Azeta (Ocena: 5) 09.07.2019 00:59
Oj wiadomo jak jest z brzuchem po ciążach - sama doskonale wiem jakim potrafi to być kompleksem. Jednak polecono mi dr Annę Olender - jestem po operacji plastycznej brzucha w jej klinice, wyszło rewelacyjnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 11:17
Powinna jeszcze upublicznić zdjęcie swoich nabytch parciem hemoroidów.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 10:58
każda mama powinna być dumna ze swojego ciała
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 09:47
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie