Pokazała poród na YouTube. Zobacz, jak przychodzi na świat jej czwarte dziecko

Takiej relacji na żywo jeszcze nie było.
Pokazała poród na YouTube. Zobacz, jak przychodzi na świat jej czwarte dziecko
źródło: YouTube / Mom Life
30.03.2019

Trudno wyobrazić sobie coś bardziej naturalnego, niż poród. A jednak - dla wielu to wciąż temat tabu. Chętnie chwalimy się słodkimi noworodkami, ale o samym rozwiązaniu wolimy milczeć. Ona nie zamierza. Młoda mama ze Stanów Zjednoczonych postanowiła otwarcie pokazać to, co do tej pory było skrzętnie skrywane.

Zobacz również: Urodziła na łonie natury, bez lekarza i znieczulenia. Tak wygląda FREEBIRTH

Kara Baker urodziła czwarte dziecko nie w zamkniętym szpitalu, ale na oczach tysięcy widzów. Do rozwiązania doszło w domu, a wszystko było transmitowane na żywo w serwisie YouTube. W jakim celu? 28-latka chce w ten sposób promować naturalne porody i pokazać przyszłym matkom, że nie ma się czego obawiać.

Kilka dni temu na świat przyszła jej córka Molly. A my możemy to zobaczyć na własne oczy.

źródło: YouTube / Mom Life

Pierwszy poród Amerykanki był traumatycznym przeżyciem. Z każdym kolejnym kobieta nabierała wprawy i pewności, że porodówka to nie jest najlepsze miejsce na cud narodzin. Personel medyczny traktuje matkę jak jedną z wielu klientek.

Zobacz również: Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym. Niesamowite kadry z porodówki

Chcę zmienić sposób, w jaki ludzie patrzą na rozwiązanie. Poród nie powinien być zwyczajnym zabiegiem medycznym, który kojarzy się ze strachem i bólem. Zaufaliśmy biznesowi szpitalnemu, zamiast posłuchać własnego ciała i potrzeb. Przez tysiące lat odbywało się to zupełnie inaczej

- tłumaczy youtuberka.

źródło: YouTube / Mom Life

Kobieta zdaje sobie sprawę, że w Sieci można znaleźć sporo podobnych nagrań. Relacja na żywo to jednak coś zupełnie innego. „Wierzę, że internauci towarzyszący mi w tym niezwykłym momencie zapamiętają to na długo i zmienią swoje nastawienie” - wyznaje w rozmowie z portalem Femail.

Czwarte dziecko Kary urodziło się zaledwie 35 minut od rozpoczęcia transmisji. Poród odbył się w domowej wannie i przebiegł bez żadnych komplikacji.

Zobacz również: Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce

Polecane wideo

Tak wygląda FREEBIRTH. Urodziła na świeżym powietrzu i bez lekarzy
Tak wygląda FREEBIRTH. Urodziła na świeżym powietrzu i bez lekarzy - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2020 14:21
Co za cenzura przecież to nie jest pornografia i dzieci jak chcą to mogą oglądać. W tv nagich tubylców pokazują dzieciakom a tu problem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2019 22:37
Subskrypcje ważniejsze niż życie i zdrowie, ważniejsze . To już nawet nie dla kasy ludzie tak się odzierają z prywatności. Teraz wystarczy się aprobata obcych ludzi. Świecie - dokądkolwiek zmierzasz, zawróć.!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2019 22:06
Podziwiam ją, ja bym się nie odważyłą rodzić w domu. Za dużo komlikacji może wystąpić podczas porodu, bałabym się o swoje i dziecka zdrowie lub życie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 30.03.2019 20:42
Widać po niej, że nie jest do końca sprawna intelektualnie, to co się dziwić.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.03.2019 20:29
Ona jest młoda, skoro to już czwarte dziecko, to rodzenie jest jej głównym zajęciem. Może jej się wydawać, że wie wszystko. A ja wiem jedno: najbardziej naturalny poród może się w każdej sekundzie zmienić w poród z ogromnymi komplikacjami. Tu nie ma czym się chwalić, ani czemu przyklaskiwać. Promocja głupoty. No i tak intymnych rzeczy się nie transmituje.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie