Chłopiec zajął 3 miejsca siedzące i nie chciał nikomu ustąpić. Wtedy spotkała go kara

Mama nie widziała nic złego w zachowaniu synka.
Chłopiec zajął 3 miejsca siedzące i nie chciał nikomu ustąpić. Wtedy spotkała go kara
źródło: Twitter (twitter.com/da_drought_3)
15.03.2019

Podróżowanie komunikacją miejską uznawane jest za najbardziej ekologiczną formę transportu. Czasami autobus, tramwaj czy metro docierają do celu nawet szybciej, niż stojący w korku samochód. W czasie jazdy mamy też chwilę, aby zebrać myśli lub poczytać. Pod warunkiem, że wcześniej coś nie wyprowadzi nas z równowagi. O to też niezwykle łatwo.

Zobacz również: Matka domaga się, by pasażerowie komunikacji publicznej USTĘPOWALI miejsca dzieciom

Wydaje się, że w XXI wieku kultura osobista i dobre maniery powinny być już standardem. Z tym niestety różnie bywa. Szczególne braki w tym temacie miewa najmłodsze pokolenie, a ta historia jest na to najlepszym dowodem. Jadący nowojorskim metrem chłopiec nie tylko nie ustąpił bardziej zmęczonym pasażerom, ale swoim drobnym ciałem zajął trzy miejsca siedzące.

Leżał oparty o matkę, skupiając się wyłącznie na smartfonie. Do czasu, kiedy pewien młody mężczyzna postanowił przywołać go do porządku.

źródło: Twitter (twitter.com/da_drought_3)

O zajściu dowiadujemy się za sprawą użytkowniczki Twittera. Isabel opublikowała na swoim profilu pełną relację. Dzięki zdjęciom i nagraniu filmowemu nie ma wątpliwości, że to chłopcu, a nie dorosłemu pasażerowi przydałaby się lekcja savoir vivre. Dziecko do ostatniej chwili nie chciało ustąpić.

Zobacz również: „Moja rodzina została wyproszona z restauracji przez rozrabiające dzieci. Złożę skargę na obsługę!”

Ten mały ciemniak rozłożył swoje nogi zajmując miejsce dla 3 dorosłych osób, więc facet podszedł i po prostu na nich usiadł

- nie kryje rozbawienia internautka.

Bezczelny chłopiec zapierał się, by nie ustąpić miejsca. Jego zszokowana mina świadczy o tym, że to chyba pierwszy raz, kiedy ktoś robi coś wbrew jego woli. Sytuacji nie poprawia reakcja matki, która jest zła na pasażera, a nie kiepsko wychowanego syna.

Dobrze, że znalazła się chociaż jedna osoba, która postanowiła na niego wpłynąć. Choćby siłą.

Zobacz również: „Ekspedientka kazała mi zapłacić za 3 cukierki, które zjadło moje dziecko. Co za podłość!” (Historia Żanety)

Polecane wideo

Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci
Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci - zdjęcie 1

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 18:33
Ja w tej sytuacji po prostu bym na niego i mamuśkę ryknął porządnie po wojskowemu i małolat by szybko usiadł właściwie a mamuśka zamkła by paszczę. Oczywiście jakby grzeczna prośba nie pomogła.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 14:22
madka roku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 13:56
Widać kraj pochodzenia synka i mamusi, to dla nich typowe zachowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.03.2019 13:49
Tak to jest, jak bezmyślne mamusie pozwalają synkom na wszystko. Zaczyna się od takich sytuacji jak w artykule, a potem taki gość tłucze żonę itp, bo jest nauczony od małego że wolno mu wszystko i wszystko ujdzie płazem. Chore po prostu. Niech matki przestaną być takie zakochane w synkach i zaczną wychowywać, bo potem patologia łazi po ulicach.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 11:33
Nawet mnie to nie dziwi !!! Mam (nie) przyjemność korzystania z tego metra 5 dni w tygodniu i dorośli ustępują miejsce dzieciom , ale kobieta w zaawansowanej ciąży stoi i nikt na nią nie zwraca uwagi . Przepełnione , brudne , pełne ludzi mieszkających na ulicach którzy szukają schronienia przed zimnem lub upałem, fatalne meto
odpowiedz

Polecane dla Ciebie