Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury

To, co pokazują hollywoodzkie filmy, to fikcja!
Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury
Fot. Instagram.com (@triplets_of_copenhagen/@meene_s)
22.02.2019

Jeśli kiedykolwiek oglądaliście film, w którym jedna z bohaterek jest w ciąży, na pewno nie umknęło waszej uwadze, że ten odmienny stan jest gloryfikowany niemalże w każdym ujęciu. Ciążowe brzuszki są idealnie okrągłe i na próżno szukać na nich rozstępów czy charakterystycznej ciemnej linii. Czasami charakteryzatorzy zapominają nawet o pępku!

Zobacz również: Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym. Niesamowite kadry z porodówki

Ciąża przedstawiona w hollywoodzkich filmach ma niewiele wspólnego z tym, jak te 9 miesięcy wygląda w prawdziwym życiu. Tak samo jest z ciążowymi brzuchami. Kobiety spodziewające się dziecka postanowiły wreszcie pokazać, jak jest naprawdę, i na Instagramie chwalą się zdjęciami swoich dużych ciążowych brzuszków - bez cenzury. Te fotografie to samo życie!

Polecane wideo

Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce
Najmocniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek wykonano na porodówce - zdjęcie 1

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 13:12
Każda ciąża wygląda inaczej, ja jestem w 5 miesiącu i mój brzuch wygląda nieco lepiej, poza tym planowałam ciąże z cyclotestem myway, który jest bardzo precyzyjny więc szczerze polecam :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 11:57
Te zdjęcia przedstawiają dziewczyny w ciąży mnogiej, więc artykuł jest przekłamany. Nie wiem dlaczego tutaj tak starają się obrzydzić macierzyństwo, które jest tak naprawdę piękne i piszę to jako osoba, która kiedyś w ogóle nie chciała mieć dzieci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 07:44
No to chyba ja w jakimś innym świecie żyje. Nigdy nie poznałam, ani nawet nie widziałam na żywo kobiety z tak dużym, krzywym, pokrytym rozstępami brzuchem (nie licząc koleżanki w ciąży bliźniaczej). Przy ciąży pojedyńczej pewnie też to się zdarza, ale nie wydaje mi się żeby to było coś powszechnego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie