Hejterzy twierdzą, że zbyt często zachodzi w ciążę. Młoda mama musi się tłumaczyć

Kolejne dziecko w drodze.
Hejterzy twierdzą, że zbyt często zachodzi w ciążę. Młoda mama musi się tłumaczyć
źródło: Instagram (instagram.com/bubs2bikinis)
20.02.2019

Większość młodych kobiet ma konkretne plany na przyszłość. W pierwszej kolejności interesuje nas wykształcenie i kariera. Czujemy się spełnione, gdy uda nam się zdobyć dyplom i wymarzoną pracę. Na męża i dzieci przyjdzie jeszcze czas - na razie priorytety są zupełnie inne. Jednak nie dla niej.

Zobacz również: Internauci krytykują zaniedbaną mamę: „Przypomniałaś mi, że muszę kupić prezerwatywy”

Ta popularna australijska blogerka nie ukrywa, że największe spełnienie daje jej rodzina. Im większa, tym lepsza. Anna Strode ma zaledwie 33 lata i wraz z mężem spodziewa się już czwartego dziecka. 3 lata temu urodziła bliźniaki, a 1,5 roku temu - córkę. Niektórzy, zamiast jej kibicować - robią wszystko, by zmieszać ją z błotem. Młodej mamie dostało się za to, że… zbyt często zachodzi w ciążę.

Dowiadujemy się o tym z jej szczerego wpisu na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Strode (@bubs2bikinis)

Nie miałam pojęcia, że coś takiego jak „zawstydzanie ciężarnych” istnieje. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy ogłosiłam, że spodziewamy się czwartego dziecka. Jak mogliście zauważyć, ostatnio rzadko się tu udzielałam. Nie tylko dlatego, że byłam zajęta i trochę chorowałam. Przemawiał przeze mnie także wstyd. Dlaczego?

Ponieważ przez ostatnie miesiące byłam krytykowana i osądzana. Niektórzy kwestionowali, czy powinnam urodzić kolejne dziecko. W skrzynce odbiorczej znajdowałam najróżniejsze wiadomości. Od „nie żartuj, że znowu jesteś w ciąży” do „przestań się rozmnażać!”.

Niektórzy myślą, że nie stosujemy antykoncepcji, bo w nią nie wierzymy. Według innych rodzenie jednego dziecka po drugim odbiera przyjemność z macierzyństwa

- czytamy w emocjonalnym wpisie blogerki.

Zobacz również: Przyjaciółka podsumowała jej awaryjną cesarkę: „To nie jest prawdziwy poród”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Strode (@bubs2bikinis)

Żeby wszystko było jasne - wierzę w antykoncepcję hormonalną i stosowałam ją przez wiele lat. Tak, czwarte dziecko też było planowane. Staraliśmy się o nie przez kilka miesięcy, zanim zaszłam w ciążę. Tak, nadal potrafię doceniać macierzyństwo, chociaż mam sporo roboty przy tylu maluchach.

Zawsze chciałam mieć 4 dzieci. Od kiedy pamiętam, ta liczba wydawała się dla mnie idealna. Jestem szczęśliwa, że mój mąż myśli tak samo. Nigdy nie podejrzewałam, że nasze wspólne szczęście niektórych będzie tak irytowało. Dlaczego interesuje ich coś, co nie ma żadnego wpływu na ich życie? To nie oni będą karmić moje maleństwo, zmieniać mu pieluchy i tak dalej.

Niektórych nigdy nie da się zadowolić. Są negatywnie nastawieni i nic tego nie zmieni

- przekonuje Anna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Strode (@bubs2bikinis)

Zobacz również: Kobieta upomniała mamę karmiącą piersią w parku. Bardzo szybko tego pożałowała

Polecane wideo

Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym
Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 19:35
Nie rozumiem niektórych ludzi... Dopóki stać ją na ich wychowanie i nie znęca się nad nimi to nikogo nie powinno interesować co ile zachodzi w ciąże.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 17:01
Na tym ostatnim zbliżeniu coś staro wygląda jak na 33 latkę. Nie ma się co oszukiwać dzieci postarzają kobietę i zmieniają jej wygląd nie koniecznie na lepsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 14:31
Przecież dopiero 3 raz jest w ciąży, myślę, że jeśli ich na to stać to niech rodzi ile chce. Przecież wiele kobiet miało 3 ciąże, nie rozumiem problemu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 11:06
Ludzie zajmijcie sie swoim życiem a nie wchodźcie z buciorami w cudze! Nie masz dzieci - źle, masz użo dzieci - też źle, masz jedno - źle. Ludziom nie dogodzisz, tacy wścibscy cebularze zawsze będą się wtrącać także nie warto się przejmować. Każdy niech żyje tak aby sam był szczęśliwy. Ja sama wcale nie chcę mieć dzieci ale nie obchodzi mnie jak ktos ma ich kilkoro, niech mają nawet i 10 byle umieli zapewnić im przyzwoite warunki do życia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie