Zobacz, jak faceci zachowują się na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach

Tego mało kto się po nich spodziewał.
Zobacz, jak faceci zachowują się na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach
źródło: Facebook (facebook.com/KPPhotoinc)
12.12.2018

Poród już dawno przestał być jedynie kobiecym doświadczeniem. Coraz więcej matek nie wyobraża sobie, by w tym szczególnym momencie nie towarzyszyli im partnerzy. Angażując ich mamy nadzieję, że dzięki temu będą lepszymi ojcami. I zobaczą na własne oczy, że wydanie na świat nowego życia to wcale nie bułka z masłem.

Zobacz również: Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia

Mężczyzna na porodówce to realne wsparcie dla każdej ciężarnej. A także okazja ku temu, by jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Nawet wtedy, gdy 2-metrowy twardziel co chwilę mdleje albo wybucha płaczem. Częściej jednak spogląda na swoją wybrankę z nieskrywanym podziwem - zdradza Kirstie Perez.

Ta fotografka specjalizująca się w dokumentowaniu porodów postanowiła oddać hołd wszystkim ojcom, publikując na Facebooku ich najbardziej wymowne zdjęcia. Możesz je zobaczyć w naszej galerii. Zanim jednak to zrobisz - przygotuj chusteczki. Te kadry to prawdziwe wyciskacze łez wzruszenia.

Zobacz również: Pielęgniarka pochwaliła się słodkim zdjęciem z porodówki. Nie zauważyła, co dzieje się za nią

Polecane wideo

Tak wygląda dziecko urodzone w 22. tygodniu ciąży
Tak wygląda dziecko urodzone w 22. tygodniu ciąży - zdjęcie 1

Komentarze (6)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 18:29
„Realne wsparcie” wg autora polega na siedzeniu i patrzeniu na cierpienie ?! Wowwww
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 13:57
Czy ludzie na serio nie potrafią zachować nic dla siebie? Dla głupiej chwili zaistnienia są w stanie sprzedać prywatność ?
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 12.12.2018 11:57
I nie ma co się dziwić że później kobiety nie chcą mieć dzieci albo wolą płatne cesarskie cięcie. Jak te wszystkie ,,mądre" przyszłe matki pokazują całemu światu kawałek swojej intymnej chwili. Niektóre z tych zdjęć wyglądają tak jakby co najmniej umierały. A to nie prawda nie zawsze jest tak samo.
odpowiedz
Ella (Ocena: 5) 12.12.2018 11:47
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) lub WhatsApp / Call: ( + 234 810 410 2662 ), i być szczęśliwym na wieki, tak jak teraz z jego doświadczeniem.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 12.12.2018 10:54
mamy 2 dzieci i mój Mąż stał gotowy za drzwiami. Ustaliliśmy, że jak będzie źle to go zawołam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie