Przyszła mama odwołała baby shower, bo koleżanki wyśmiały imię jej dziecka. Rzeczywiście, jest BARDZO oryginalne!

Kobieta twierdzi, że koleżanki nie mają prawa krytykować jej wyboru. Ma rację?
Przyszła mama odwołała baby shower, bo koleżanki wyśmiały imię jej dziecka. Rzeczywiście, jest BARDZO oryginalne!
Fot. iStock
10.12.2018

W ostatnich czasach imprezy z okazji wyczekiwanych narodzin dziecka są bardzo modne. Na tzw. baby shower przyszła mama spotyka się z bliskimi i przyjaciółmi, którzy przynoszą prezenty dla nienarodzonego jeszcze maluszka. Imprezom zazwyczaj towarzyszą specjalne gry i zabawy, których motywem przewodnim jest właśnie dziecko.

Zobacz również: Historia Agaty: „Uczestniczyłam w przerażającym baby shower”

Niestety baby shower, która zaplanowała pewna matka, nie dojdzie do skutku. Wszystko dlatego, że kobieta dowiedziała się czegoś bulwersującego o koleżankach, które zaprosiła na imprezę. W związku z tym postanowiła odwołać przyjęcie na cześć dziecka, a niedoszłych gości poinformowała o tym w dość agresywnym wpisie na Facebooku:

“Mam do ogłoszenia coś ważnego. Z bólem oznajmiam, że muszę odwołać to wydarzenie. Wkrótce być może odezwę się z zaproszeniami na mniejsze, bardziej ekskluzywne przyjęcie. Przynajmniej na nim nikt nie będzie mnie oceniał.

Dlaczego to robię?

Dlatego, że wszystkie robiłyście sobie żarty z mojego nienarodzonego dziecka. NIENARODZONEGO DZIECKA. Jak możecie je oceniać? Co jest z wami nie tak?

Szczerze mówiąc, moja rodzina i przyjaciele potraktowali mnie okropnie. Opowiadali kłamstwa i plotki na temat mojego dziecka. Nie, nie jestem wariatką. Nie, nie jestem niestabilna psychicznie. Nie, nie byłam pijana, kiedy wybierałam imię dla mojego dziecka.

Jego imię to Squire Sebastian Senator.

I kropka.

Nie możecie mnie zmusić do zmiany jego imienia. Właśnie tak chciałam go nazwać.

Nie, to nie jest jego pełne imię i nazwisko. To tylko pierwsze imię. Tak właśnie będzie brzmieć. Nie będzie miał zdrobnienia - będzie nazywany swoim pełnym pierwszym imieniem” - napisała przyszła mama.

Fot. Reddit.com

W tym miejscu warto wyjaśnić, jakie jest znaczenie, które kryje się za imieniem Squire Sebastian Senator. W tłumaczeniu na język polski “squire” może oznaczać dziedzica, dżentelmena, giermka, ziemianina lub osobę, która eskortuje innych. Dwa pozostałe elementy tego nietypowego imienia są jasne.

Imię mojego dziecka BĘDZIE rewolucyjne. Sprawi, że inni zaczną wszystko kwestionować. Po co nazywać dziecko nudnymi i powszechnymi imionami, jak Joshua, Brian, Sam, Nick, Bella, Marina itd., kiedy można mu dać wyjątkowe imię. Squire Sebastian Senator będzie miał przebojowe, udane życie. Nie będzie mu brakować pewności siebie tylko dlatego, że jego imię jest niezwykłe. Wręcz przeciwnie, będzie wyjątkowy” - zapewniła swoje koleżanki przyszła mama Squire Sebastiana Senatora. “Nie będziecie częścią życia mojego dziecka, a to wszystko dlatego, że go osądzałyście” - zakończyła swój wpis.

 

Myślicie, że rodzina i przyjaciele słusznie skrytykowali imię, jakie przyszła mama wybrała dla swojego dziecka?

Zobacz również: Imiona, którymi skrzywdzisz dziecko

Polecane wideo

Chcesz wiedzieć, jak naprawdę wygląda blizna po cesarce? Młode mamy pokazują zdjęcia bez cenzury
Chcesz wiedzieć, jak naprawdę wygląda blizna po cesarce? Młode mamy pokazują zdjęcia bez cenzury - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.68 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 13:52
A potem dziecko będzie mieć przechlapane plus problemy w urzędzie. Nie lepiej nazwać go po prostu Sebastian?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 11:49
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) lub WhatsApp / Call: ( + 234 810 410 2662 ), i być szczęśliwym na wieki, tak jak teraz z jego doświadczeniem.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 11.12.2018 23:09
To biedne dziecko...... Jak załapie czemu ludzie parskają śmiechem słysząc jego imię to pewnie będzie się tylko drugim przedstawiał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2018 16:32
Dziewczyny, a czy uważacie, że imie Sofia jest śmieszne i właśnie takie 'patologiczne' ? Chciałabym mieć kiedyś corkę z takim imieniem, od zawsze to imię mi sie podoba, ale w dzisiejszych czasach takie imię może być wyśmiewane... jak uważacie?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 11.12.2018 14:03
Zaczynam myśleć, że rozmnażanie w dzisiejszych czasach powinno być dozwolone po przejściu testu na IQ oraz stabilność psychiczną.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie