„Klub nastoletnich mam”. Uczennice chwalą się wczesnym macierzyństwem

Ich zdaniem nie ma się czego wstydzić.
„Klub nastoletnich mam”. Uczennice chwalą się wczesnym macierzyństwem
źródło: Instagram (instagram.com/teenmomsclub)
03.12.2018

Niektórzy twierdzą, że im mniej tematów tabu, tym lepiej. Nic co ludzkie nie powinno być nam obce. Czy aby na pewno? Nie brakuje też krytyków przesadnej otwartości. Ich zdaniem szczerość w pewnych kwestiach może okazać się złym przykładem. Dotyczy to m.in. nastolatek, które zachodzą w ciążę i rodzą dzieci.

Zobacz również: Pokazała córkę urodzoną w 22. tygodniu ciąży. „Lekarze skazali ją na śmierć”

Podobno nie powinny się tym chwalić, bo szybko znajdą podatne na wpływy naśladowczynie. I tak też było przez długie lata - o niepełnoletnich matkach nie mówiło się głośno. Same robiły wszystko, by pozostawać w ukryciu. Dziś już nie chcą tak żyć. Chętnie pokazują twarze i nie ukrywają swojego szczęścia.

Robią to indywidualnie, ale coraz częściej się organizują. Choćby na Instagramie, gdzie działa „Klub Nastoletnich Mam”. Skupione wokół niego dziewczynki publikują zdjęcia swoich rosnących brzuchów i urodzonych już pociech. Przy okazji dając świadectwo, że wczesne macierzyństwo wcale nie musi być tragedią.

Przekonają Cię do tego? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia

Polecane wideo

Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami
Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.94 / 5
gość (Ocena: 5) 01.01.2019 18:51
Ja mam 20 lat i jestem mama dwojki dzieci, mieszkam na swoim i sami sie utrzymujemy. Jesli mloda mama ma trlche oleju w glowie to nie mysle by to ze ma "nascie" lat bylo tragedia.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 00:02
Czy te dzieciaki zdają sobie sprawę ze seks z nieletnim to przestępstwo karne
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 13:06
brakuje jeszcze selfie na insta i fb z produkcji i porodu
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.12.2018 12:07
Raczej chwalą się swoją głupotą. Brakiem wiedzy na temat życia (już pomijam fakt samej wiedzy na temat antykoncepcji i jej używania. Nie pomyślały z czego to dziecko utrzymają, chyba że to przykład patologii narobią gromadkę dzieciaków już w wieku nastoletnim byle by tylko na zasiłkach jechać. Potem wstyd takiej matki co zamiast zdobywać wiedzę oraz doświadczenie, nogi rozkładały. Nie pomyślały też zapewne że jak szybko zajdą w ciążę to i w wieku 35 lat mogą zostać babciami (co postarza) i niestety czyni też łatwym celem do podrzucania wnuków (bo babcia młoda ma siłę jeszcze latać za wnukami) czyli nie ma się czasu dla siebie jak to pisze jakiś komentujący poniżej.
zobacz odpowiedzi (3)
GdzieWesele.pl (Ocena: 4) 03.12.2018 11:33
Mało osób w tym wieku potrafi się tak z tego cieszyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie