Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia

Chce, by zobaczyła je każda kobieta.
Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia
źródło: Facebook (facebook.com/kristy.loves.tylah)
19.11.2018

Poród to wydarzenie wyjątkowo intymne i zdaniem większości powinno pozostać prywatne. Coraz częściej decydujemy się jednak głośno o nim mówić, a nawet pokazywać moment rozwiązania publicznie. Najczęściej po to, by podzielić się swoim szczęściem.

Zobacz również: Tak wygląda dziecko w 14. tygodniu ciąży. Zrozpaczona matka postanowiła je pokazać

Tym razem będzie inaczej. Kristy Watson opublikowała na swoim Facebooku dramatyczne zdjęcia z porodówki. Wykonano je chwilę po przedwczesnych narodzinach jej zmarłego synka. „Oglądajcie i udostępniajcie. Chcę w ten sposób opowiedzieć swoją historię i być może zapobiec kolejnej tragedii” - czytamy na jej profilu.

Kobieta wyznaje, że ciąża była dla niej najpiękniejszym czasem w życiu. Problem w tym, że niemal ją zabiła. Cierpiała z powodu stanu przedrzucawkowego (zespół objawów chorobowych pojawiających się po 20. tygodniu ciąży), nerki odmówiły współpracy, a z powodu nadciśnienia była bliska zawału albo udaru. Pomimo wszystko zdecydowała się walczyć.

Lekarze do ostatniej chwili zapewniali ją, że dziecko rozwija się prawidłowo. Odmawiali badań, które mogłyby wykazać nieprawidłowości. W 35. tygodniu usłyszała od nich, że serce jej syna przestało bić. Od niemal 2 miesięcy młoda mama domagała się szerszej diagnostyki, która być może zapobiegłaby najgorszemu. Bezskutecznie.

Zobacz również: Tak naprawdę wygląda cesarskie cięcie. Położnik pokazał je bez cenzury

W galerii zobaczysz wstrząsające zdjęcia, które odważyła się upublicznić, by dodać otuchy i odwagi innym: jeśli czujesz, że coś jest nie tak - nie bój się zadawać pytań i żądać pomocy.

Polecane wideo

Wszyscy myśleli, że to zwyczajna sesja ciążowa. Prawda okazała się MAKABRYCZNA
Wszyscy myśleli, że to zwyczajna sesja ciążowa. Prawda okazała się MAKABRYCZNA - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.73 / 5
aga (Ocena: 5) 21.06.2019 22:11
masakra co piszą niektórzy z was...? zapominacie chyba skąd jesteście ! zapominacie że to natura . Jak można pisać o brzydocie kobiet w ciąży lub po porodzie . Brzydota ale charakteru dopada zakompleksionych samotnych ludzi .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2018 21:45
najpierw dupe rozrywa a potem popisy bo bachorzec jest
odpowiedz
U2 (Ocena: 2) 21.11.2018 09:10
Ciąża i poród zawsze oszpecają kobietę a to, ze dziecko potem wynagradza to spaskudzenie jest tylko dobrą miną do złej gry. Ale zawsze jest albo-albo
odpowiedz
ona (Ocena: 5) 19.11.2018 20:28
Mogli poród wywołać wcześniej, czy zrobić cesarkę w 32 tygodniu, dziecko by na 99 procent przeżyło i matka by się tak nie męczyła. Już po 28 tygodniu przeżywa 95 procent noworodków, więc nawet wtedy mogli cesarkę zrobić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2018 12:24
Jak będzie chciała to i tak zajdzie jeszcze w ciążę. Co sprawi że ciąża jeszcze bardziej ją wyniszczy. Ciąża dla organizmu to duże obciążenie, widać że matki są przynajmiej wizualnie starsze od tych co nie rodziły. Dodatkowo potem problemy ze zdrowiem, np. może się coś źle dziać z tarczycą. A wizualnie to piersi wyglądają gorzej niż przed ciążą, wydłużone sutki (co wygląda jak u krowy), rozstępy (które pojawiają się często nawet mimo stosowania specyfików). Dodatkowo ciągły stres, co się stanie z dzieckiem, a to wpływa na szybsze starzenie się organizmu. Nic w tym pięknego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie