Przeraziła Internet swoim ciążowym brzuchem. Teraz urodziła trojaczki i pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie

Jej brzuch wyglądał jak monstrum. Jak jest teraz, po urodzeniu dzieci?
Przeraziła Internet swoim ciążowym brzuchem. Teraz urodziła trojaczki i pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/triplets_of_copenhagen/)
20.10.2018

W zeszłym miesiącu cały Internet obiegły zdjęcia pewnej przyszłej mamy. 36-letnia Maria Jorstad, Norweżka mieszkająca w Danii, zaszła w ciążę i okazało się, że spodziewa się trojaczków! Dla Marii i jej męża, pochodzącego z Danii, było to olbrzymie zaskoczenie. Para wychowuje już 2-letniego synka.

Zobacz również: Pokazała, jak wygląda brzuch w ciąży z trojaczkami. Przeraziła wszystkich

Co takiego zszokowało internautów w zdjęciach Marii? Chodziło o jej gigantyczny brzuch. Pod koniec ciąży brzuch kobiety ważył już 20 kg i wciąż rósł! Wyglądał naprawdę monstrualnie i był cały pokryty prześwitującymi żyłami. Jorstad sama zamieściła fotki brzucha na Instagramie - stworzyła specjalne konto, na którym dokumentowała swoją nietypową ciążę. Jej profil obserwuje już 230 tys. fanów, a Maria - mimo że urodziła dzieci 12 września 2018 roku, wciąż aktywnie go prowadzi.

Chociaż od porodu minął już ponad miesiąc, brzuch Marii wciąż nie wrócił do stanu sprzed ciąży. W zasadzie to kobieta wciąż wygląda tak, jakby spodziewała się dziecka. Jorstad podzieliła się z internautami swoim rozczarowaniem z tego powodu. “4 tygodnie po narodzinach moich trojaczków. Wciąż mam dziwaczny, zwisający brzuch i jestem trochę zdziwiona, że w ogóle się nie zmniejszył w porównaniu z moim ostatnim zdjęciem, które zrobiłam 3 tygodnie temu. Muszę przyznać, że to trochę rozczarowujące i nie jestem zadowolona z tego, że dzielę się tym zdjęciem”. Kobieta dodała jednak, że blizna po cięciu cesarskim w końcu przestała ją boleć i że znów prawie czuje się sobą. “Czekam na opaski na brzuch, zamówione parę tygodni temu ze Stanów Zjednoczonych, mają przyjechać jutro. Nie mogę się doczekać, żeby je wypróbować i przekonać się, czy przyniosą jakiekolwiek efekty!” - dodała Maria.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/triplets_of_copenhagen/)

Na szczęście matka trojaczków, mimo trudności połogu i nieustanną opieką nad dziećmi wydaje się mieć bardzo racjonalne podejście do macierzyństwa. Po jej zdjęciach gołym okiem widać, że wie, co w jej życiu jest najważniejsze - czyli dzieci. Wystarczy spojrzeć na uśmiechniętą Marię ze swoimi trojaczkami! Wobec takiej dawki potrójnego szczęścia wystający brzuch wydaje się naprawdę małym problemem.

Zobacz, jak wyglądają trojaczki Marii i jej życie miesiąc po porodzie!

 

Polecane wideo

Jak Meghan Markle ukrywała ciążowy brzuszek? Zobacz zdjęcia!
Jak Meghan Markle ukrywała ciążowy brzuszek? Zobacz zdjęcia! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Flecistka (Ocena: 5) 09.11.2018 08:50
Mega koszmar! Ja bym nigdy nie okaleczyła się tak porodami. To przecież wstrętne. Niektóre kobiety wmawiają sobie że dziecko zrekompensuje spaskudzenie ciała ale dobrze wiedzą, że to nie prawda. To jest tylko tzw dobra mina do złej gry. No ale... jak się nie chciało grać na flecie, to trzeba bęmben nosić;)
odpowiedz
U2 (Ocena: 1) 28.10.2018 22:29
co za obrzydlistwo!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie